Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A guggolástól a fenekünkk...

A guggolástól a fenekünkk formálódik csak, vagy a combunk is izmosodik?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy csinálljunk guggolásokat a fenekünket formálja, stb, de az a combokat/vádlit is izmosítja? mert nekem olyan gyakorlat kéne, ami a feneket formállja, de nem izmosítja a lábatam, mert nem akarom hogy vastagabb/izmosabb legyen.

2013. júl. 14. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez engem is erdekelne.

Enis ugyanebben a cipoben jarok....

2013. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel a combizmodat használod, ezért izmosodik igen.. Már ha úgy étkezel is mellette. Ez a legalapvetőbb edzés a lábra.
2013. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Dolgozik a combizom is, igen, és érdemes azt is dolgoztatni. Felesleges félned, hogy túl izmos leszel, mert nem tudsz az lenni. Ha meg már így is vastag, akkor valószínűleg a zsírtól vastag.

2013. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ennek a nőnek nem szép a segge(valamelyik képen lapos, valamelyik képen nagy) és vastag a combja (túl izmos). nem háj van a combomon, hanem izom, és nem akarom jobban izmosítani, amit lehet, mert az izomtól vastagodik a lábam... te most komolyan mondod hogy ilyen okos vagy? valszeg túl sokat játhatsz konditerembe és az agyad helyére izom nőtt!
2013. júl. 14. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

És akkor még a konditerembe járók a bunkók... (:

Cicus, akkor legyél boldog a testképzavaroddal meg a pálcika lábaiddal. A képen szereplő néninek abszolút nincs túl nagy meg túl izmos lába, teljesen jó és szép.


Esetleg tehetnél képet a tiedről, mert mondani bármit lehet.

2013. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jó privátba.
2013. júl. 14. 14:20
 7/8 anonim ***** válasza:
woooooooooow,fura világban élünk ha ennek a nőnek vastag a combja,viszont bármilyen meglepő ez kitartó edzés eredménye,napi 50-100 guggolástól nem lesz ilyen a lábad,én is szoktam csinálni,hiába lett izmosabb a lábam fogytam is róla,úgyhogy felesleges pánikolni
2013. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
elsősorban combra megy,fenékre nem a leghatásosabb.A kitörés,és hátsó lábemelés sokkal hatásosabb.
2013. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!