Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mindenki szebb nálam?

Mindenki szebb nálam?

Figyelt kérdés
Folyamatosan nézem a barátnőim képeit,facebookon van pár barátom akikkel csak 1x 2x beszéltem,de megnéztem mindenkinek a legelső profilképét ami kb 1 vagy fél éve készült és azóta mindenki olyan szinten megváltozott(sokkal szebbek lettek) hogyrá se ismernék,pedig az a csaj nem volt szép. megnéztem az enyém aztán tükörbe néztem és én csúnyább lettem.sokkal...13 éves vagyok,még "változik" az arcom késöbbiekben?vagy fogadjam el hogy csak csúnyább leszek?

2013. júl. 13. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokat fogsz még változni, de kizárt, hogy mindenki szebb nálad, ezt valószínűleg csak te látod így!
2013. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én most lettem 15 éves. 12-13 évesen én is csúnya voltam, akkor nagyon rohamosan változik az egész szervezeted, ezért is van... van egy barátnőm, (most ballagtam 8-ból) aki nem látott kb. fél-háromnegyed éve. Mondta, hogy rengeteget változott az arcom, és hogy sokkal felnőttesebb lett (most még mindenkinek gyerekpofija van 13 évesen), és hogy "gyönyörű lettem". Tudod, van a rút kiskacsa, akiből hattyú lesz, a hernyó amiből gyönyörű pillangó, szóval te se add fel :)
2013. júl. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) Hát nem minden 13 évesnek van olyan 12 éves akit 16nak néztem,és sokan azt mondják az a normális hogy úgy néznek ki,és engem meg le 9 éveseznek,pedig én eddig mindig azt hittem az a normális kinézet 13 évesen mint kb én.. Remélem azért változik még az arcom:c
2013. júl. 13. 20:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
küldj már privátban egy 'szebb' csaj képét meg a tiédet légyszi majd én megmondom a tutit!! :)
2013. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nekem is azt mondák régen, hogy úgy nézek ki mint egy kis 10 éves pedig akkor már 13 éves voltam. Most 16 éves vagyok, de előfordult már,hogy 20 évesnek néztek
2013. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szépség relatív,még bőven fog változni az arcod, amúgy meg ne érdekeljen, hogy fiatalabbnak nézel ki a korodnál.
2013. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Most ha azt írom, hogy igen, akkor mi van? És ha azt, hogy nem? Akkor mi van?...

felesleges kérdés.

2013. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is így voltam... :)

Mások 12-13 éves korukban megszépültek, én akkor csúnyultam el.

Előtte átlagos voltam, reméltem megszépülök, de nem! :D

Nagyon zavart.

De most 15 vagyok, és azoktól a lányoktól, akikre anno nagyon irigykedtem, most úgy érzem szebb vagyok. :) Sokat változtam az utóbbi 1-1,5 évben. 15/l

2013. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Van akinél biztos szebb vagy van akinél csúnyább. Hófehérke nem létezik aki mindenkinél szebb. És egy 100 éves néni is lehet szép.
2013. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!