Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vajon ezzel a technikával...

Vajon ezzel a technikával mennyit tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

Elhatároztam hogy egy hétig csak napi 6 almát eszek. Kettőt reggel, kettőt napközben, kettőt pedig este. Emellett edzegetnék, futnék tornáznék és sok folyadékot innék. Lemehetne ezzel egy hét alatt mondjuk 3 kiló? Vagy a szervezetem rááll gyorsraktározásra és nem lesz eredménye... Ha letelt az egy hét normalizálom az érkezésem mert neme egészséges ugyanazt enni nap mint nap. Azért fordultam ehhez a drasztikus módhoz mert hirtelen feljött rám 4 kiló amit szeretnék ilyen könnyedséggel le is dobni. :D

18/L

170 centi, 64 kiló



2013. júl. 7. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Lefogyhatsz,de viszza is szednéd magadra a dupláját,mert koplalsz.
2013. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont úgy van, ahogy az első válaszoló írja..a szervezeted kétségbe esne, hogy nincs kaja és, ahogy elkezdenél normálisan enni, több lennél, mint előtte voltál.
2013. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van.


Én leadtam 2 kilót egy hét alatt! ;)

Napi 2 óra edzés, 4 liter víz, és 3x RENDES étkezés mellett. :D Kicsit kevesebbet ettem talán, mennyiséget tekintve, + letettem a csokiról/cukrokról/chipsekről, hasonlókról...

2013. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, már bocsánat. Az almával nem is viszel elegendő tápanyagot, emellett rettentően savasítana is.

Inkább mondj le a fehér lisztből készült dolgokról, fogyassz minél több rostban gazdag ételt (korpa, zöldségek), amelyek gyorsítják az emésztésed. Emellett az edzés elengedhetetlen, komolyan kell venni, inkább erre gyúrj rá szerintem, ne a táplálkozásban vezess be ilyen drasztikus dolgokat.

2013. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!