Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek "divatba jöhetnek"...

Szerintetek "divatba jöhetnek" a plus size modellek?

Figyelt kérdés
Örülnétek neki? Szerintetek jó lenne?

2013. júl. 6. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen! :)
2013. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbálják most ezt a "típust" divatba hozni.

Egyrészt jó, mert szerintem sem szép, ha csont sovány lányokon mutatnak be ruhákat, hisz a nők többsége nem ilyen és nekem nem is tetszenek.

Viszont most meg ezzel átbillen a mérleg a másik oldalra, hogy bejönnek a telt nők, de igazából, ez sem jó, mert van akiknek ők sem tetszenek, akár divat, akár nem.

Ha annyira elnyomva érzik magukat, inkább tegyenek az egészséges alakér, ahelyett, hogy kényelmesen inkább tiltakoznak, hogy milyen gonoszak az emberek, mert a vékonyabb nőket sokan szebbnek látják.

Én maradok az arany középútnál, nem tetszenek sem a túl vékony, sem a telt nők.(Mondjuk ezt női szemmel írom)

Lehet valaki formás, sportos, csak tenni kell érte.De igen, ez a nehezebb út...

2013. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne!
2013. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kettessel értek egyet, a normál súlyú és alkatú nőket kellene megcélozni, mert szerintem belőlük van a legtöbb, az a legegészségesebb és esztétikusabb is ez az alkat.
2013. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ez a mondatom szép magyar lett

"az a legegészségesebb és esztétikusabb is ez az alkat."


és a legegészségesebb.....

2013. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyetértek a 2. és 4. válaszolóval.

Értem én, hogy ennek van egy olyan üzenete, hogy "így is lehetsz csinos, nem kell mindenkinek vékonynak lennie", viszont ha az ilyen alkatú modellek népszerűek lesznek, valószínűleg inkább úgy fogják ezt a "hétköznapi" lányok értelmezni, hogy "egyél amit szeretnél, nem muszáj sportolni, egészségesen élni, úgyis a "van rajta mit fogni" a divat" és az egész elmenne megint végletekbe. Ahogy a vékonyságért is sokan csak koplaltak, nem esetleg életmódot váltottak, ez sem egy egészséges dolog, sőt. Szóval, személy szerint én nem örülnék neki annyira, bármi is a szándék.

Jó lenne, ha egyszer az átlagos testalkatú, egészséges (vagy esetleg kicsit sportosabb) modellek jönnének divatba.

2013. júl. 6. 17:40
 7/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Amíg viszont csak csontsovány lányok lehetnek modellek, addig rengeteg kamaszlány lesz anorexiás! A legjobb az aranyközépút!
2013. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A csontsoványság sem egészséges, de a túlsúly sem. A legjobb tényleg az lenne, ha egy "átlag" lenne az "ideál", ami a "nehezen fogyóknak" és "nehezen hízóknak" is közelebb van, könnyebben elérhető és főleg nem egészségtelen.
2013. júl. 6. 17:56
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
szeintem nagyon gáz,hogy a kövér a szexi érdekes én 52 kg vagyk és172 cm még is mindenki szerint tökéletes alakom van tehát nem anorexiás kinézet szerintem az ilyeneknek kell modellnek lenniük a nagyon sovány tényleg nem szép de a kövér még csúnyább.
2013. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos nekem kb 20 kg súlyfeleslegem van, mentségemre legeyen mondva kicsi babám van és pajzsmirigy problémám, de! Ez nem jelenti azt, hogy nem eszem egészségesen vagy ne sportolnék. Járok személyi edzőhöz egy vékony barátnőmmel közösen, múltkor ő az edzés felénél feladta, én meg végig csináltam pedig jó kemény volt. Egyszerűen nem lehet az embereket általánosítani, hogy valaki azért kövér mert zabál, avalki azért gebe mert nem eszik semmit. Én örülök a plus size modelleknek, egyszerűen azért, mert látom, hogy ha vennék egyrucit pl netről, hogy az hogy állna egy hasonló alkaton mint az enyém. És külön a plus size márkákanak is örülök, mert hiába von mondjuka H und M ben 44 es méret is abból amiből van 36 os azért ugyanaz a fazon nagyon nem biztos, hogy jól áll egy vékony meg egyeuci csajnak is. Kiszorítani nem fogják a vékony modelleket, de ha teret kapnak ők is annak örülök, hiszen a valóság az, hogy a nők igenis sokfélék. De én pl demmmer Erika alakját fogadnám el legszívesebben aki a maga 40 es méretével a divatvilágban már plus size modellnek számít, pedig az alakja gyönyörű
2013. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!