Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a következő...

Mi a véleményed a következő képeken látható lányról?

Figyelt kérdés

Nem csak az érdekel szép-e,hanem az is,szerinted milyen belső tulajdonságai lehetnek.(tudom nagyon rossz a képek minősége)

ttp://kepfeltoltes.hu/view/091016/6456rz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[link]

[link]


2009. okt. 16. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen átlagos lány, talán kicsit fiúsabb alkat, szerintem szeret sportolni, és nem igazán foglalkoztatja a külseje.
2009. okt. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
ha kicsit adna magára,(pici smink,haj,nőies cuccok)..akkor nagyon szép lenne.,az arca nagyonszép és karakteres...modellarc..az alakja nem tudom milyen,de arcra szép.
2009. okt. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
fhú, nane, ő vmi punker, rokker tökömtudja miféle csaj, ugye? nemírom meg a véleményem..:D
2009. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De itt van még 2 kép róla,lehet ezek jobbak.(webkamerán keresztül készültek)

[link]

[link]

2009. okt. 16. 14:12
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

szép és aranyos arca van :)

kedvesnek tűnik, de ezt így nem lehet megállapítani...

2009. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem karakteres arca van,és 1 lehhelletnyi sminkkel nagyon fel lehetne dobni.Meg nem látom,hogy rövid e a haja vagy össze van fogva de ha rövid én megnövezsteném.
2009. okt. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rövid haja van,és jól is áll neki szerintem.Bár ez a képről nem látszik.
2009. okt. 16. 14:26
 8/14 anonim ***** válasza:
nem csunya
2009. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem csúnya, semmi nőiesség nincs benne. Gondolom a természetes s ilyen, öltözködése... Nekem ő nem nő.
2009. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Az első két képen olyan szomorú a szeme:(

Átlagos lány,hogy belső tulajdonsága milyen azt így nem lehet megmondani.De én valamiért úgy gondolom,hogy értelmes leányzó akivel lehet beszélgetni.Nehezen tudom elképzelni(ha így lenne akkor csalódnék benne nagyon) hogy affektálós,divatmajom lenne,aki azokat az iszonyatos rövidítéseket használja:(tudod az ilyeneket,hogy pusy,vok, stb...)

2009. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!