Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a lányról?

Figyelt kérdés

Arc, kisugárzás, ilyesmik.

[link]


2011. okt. 2. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3%
Úristen de csúnyaa
2011. okt. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A szemöldöke elég fura... most akkor egyik oldalán vastag a másikon meg vékony?Az átmenet sem nagyon látszik rajta...én tuti szednék ki az elejéből...

Mosolygós de valamiért kis kavarógép osztálytársam jut róla az eszembe...

2011. okt. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A szemöldöke nagyon rossz, teljesen elcsúfítja.

Amúgy szimpatikus, átlagos szépség, de a szemöldöködet bízd inkább kozmetikusra.

2011. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem csùnya csak rossz a beàllitàsa a fotónak nagyon közelrõl van lefotózva. Szépek a szemei, valóban a szemöldöke nincs jól megcsinàlva.
2011. okt. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi. Amúgy megnéztem most is direkt a szemöldököm, hát teljesen más, mint ezen a képen, nem tudom, itt mi van :D Am

úgy tök szép, meg nem is ilyen kócos, és kozmetikus csinálja. Szóval ezt nézzétek el, elég szörnyű a képen, csak nem tudom, hogy :D Köszi a válaszokat.

2011. okt. 2. 16:51
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor lehet a kozmetikust kéne lecserélni...:D

Mindegy, elhiszem, hogy élőben jobb.

2011. okt. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Miért írsz 1/3. személyben magadról, ha te vagy a képen? Szerintem nagyon szép az arcod, a mosolyod is, a böröd szép tiszta. :) A smink is jól áll. Nekem elsöre nagyon szimpatikusnak tünsz, viszont a szemöldököd tényleg furcsa ezen a képen. :D

Arc: 9/10

Kisugárzás: 9/10

2011. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nem tudom, miért így írtam a kérdést, aztán utána már E/1ben folytattam :D Mindegy. De esküszöm fel fogok rakni külön képet a szemöldökömről, mert ez így tényleg gáz, haha :D
2011. okt. 2. 17:58
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz. Egy másik fotó biztos előnyösebb oldaladról mutatna be. Van másik képed?
2011. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Bocsi, hogy fekete-fehérek. A színeken kívül más nincs szerkesztve rajtuk.


[link]

2011. okt. 2. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!