Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Veszthetek ezzel valamit?

Veszthetek ezzel valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátommal 2 hete szakítottunk. Nagyon szeretem őt, s vissza akarom szerezni őt. Ez a szakítás egy löketet adott, hogy a nyár alatt egy jó csaj formálódjon belőlem. Nem vagyok egoista, de eddig is elégedett voltam magammal, s a visszajelzésekből is tudom, hogy nem vagyok csúnya lány. Nem tartozom sem a kövér, sem a csontsovány lányok kategóriájába, mégis úgy határoztam, hogy elkezdek sportolni, egészségesebben étkezni, s változtatok a külsőmön is, mert sokkal jobban érezném magam. Persze az is ösztönöz, hogy megmutassam a volt barátomnak, hogy mit veszített, s reménykedem, hogy majd ezáltal rá fog jönni, hogy esetleg ezt elbaltázta, s újra együtt leszünk. A nyár alatt szeretném megvalósítani a tervemet, s ősszel már egy új lányként szeretnék előlépni. Persze nem drasztikus változásokra gondolok. De ha kudarcba fulladna a tervem akkor sem fogok bánkódni (persze rossz lesz), de legalább mindezeket saját magamért tettem. Szerintetek ez jó ötlet? :)


2013. júl. 3. 14:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja..és persze kicserélem a ruhatáramat is. Unom már a régi fekete, és színtelen ruháimat. Most a színes ruháknak élek. Többen is mondták már, hogy 20 éves koromra ne hordjak mindig sötét ruhákat..
2013. júl. 3. 14:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív irányba való változtatás mindig jó ötlet.
2013. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen jó ötlet, ha pozitív irányba akarsz változni, de abba azért ne éld bele magad, hogy visszakapod a barátodat. Ez az esetek 99%-ban nem így szokott lenni.
2013. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, benne van a pakliban, hogy nem kapom vissza. De akkor is legalább meg tudom neki mutatni, hogy mit veszített. A változást pedig azért is terveztem el, hogy én jobban érezzem magam. Így a kisugárzásom is jobb lesz, ha látják rajtam, hogy meg vagyok elégedve magammal. (persze nem a beképzeltségre gondolok), de mindenki tudja, hogy egy nőnek akkor van kisugárzása, ha jól érzi magát a bőrében:)
2013. júl. 3. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár én nem 2 hete szakítottam a barátommal,én is ugyan ezt terveztem el.Nem akarom visszakapni őt,barátok maradtunk ennyi elég is,de megmutatom neki,hogy igen ezt elbaltáztad.Nekem a ruhatáramat csupán azért kell szép lassan kicserélnem ,mert nem illenek hozzám,gyerekesek.18 éves vagyok és elég érett gondolkodású,így amiket mostanában vásárolok ruhákat azok már nőiesebbek,felnőttesebbek.
2013. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Haha minden csaj ezt csinalja a szakitas utan :) Szerintem sem eld bele magad, hogy visszakapod, meg amugy is, kinek kell olyan valaki aki korabban dobta.

De az mindenkepp jo, ha egeszsegesebben elsz, jobban odafigyelsz magadra. Es bar mostanaban mindenki azt hiszi, hogy minden a kulsorol szol, a belsodet is fejleszthetned.

2013. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!