Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 vagyok,171 cm és túl...

15 vagyok,171 cm és túl nagyok a cicijeim.90 D-s a méretem. Ezzel mit kezdjek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 2. 08:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy valamit tudsz kezdeni, mégpedig azt, hogy olyannak fogadod el a cicijeid, amilyenek! :)
2013. júl. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
90? :/ fogyókúra...
2013. júl. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
semmit... fogyókúrázhatsz,de nem garancia,hogy mellből fogsz lefogyni egyből...annyit,amennyit szeretnél.
2013. júl. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
semmit, örülj neki hogy ekkorák :)
2013. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
hát nagyon örülj h nem vagy lapoos mint egy 6 éves kisfiú : D ezenkívül szerintem néz valami tornát a hátadra ne fájjon majd a későbbiek folyamán
2013. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

Akik írják hogy örülj neki, azoknak nincs ekkora mellük. Tudom, milyen zavaró, hogy egyrészt ennyi idősen kirívsz a kortársaid közül, gondolom jönnek is a megjegyzések dögivel. Másrészről pedig hátfájást okoz, kényelmetlen, sőt lehet nem is tudsz hason aludni, sportolás közben pedig elég kényelmetlen, fájdalmas tud lenni, hiába van a sportmelltartó. Az pedig nem elhanyagolható, hogy valószínűleg még növésben vana melled.

Nem tudom hány kiló vagy, de a genetikádnak köszönheted a melleidet, úgyhogy fogyókúrával nem nagyon fog összébb menni.


Ha évek múltán is nagyon fog zavarni, megműttetheted, végeznek mellkisebbítő műtétet, egy régi ismerősöm is kb 20 évesen kisebbre vetette a mellét mert nagyon zavarta. Úgyhogy kitartást. :)

2013. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Nekem 70D, és átérzem a problémád.

Alig találok magamra ruhákat, melltartót meg aztán végképp. :/

Nem nagyon tudsz vele mit kezdeni. Maximum fogyókúra, bár az se mindig segít. Én is mindenhonnan tudok fogyni, csak mellből nem.

2013. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Nekem 75E és vekony vagyok mibel ned 90 el kezdődik kövér vagy igy ha fogysz mindenképp kisebb lesz. 90 es hát az nagyon sok a d kosár az meg nem olyan extra nagy foggyal le
2013. júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Hány kiló vagy? Mert a 90 centi az eléggé túlsúlyra mutat...
2013. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%
Fogyókúra?
2013. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!