Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért szólnak be az emberek a...

Miért szólnak be az emberek a fehér bőröm miatt?

Figyelt kérdés
Oké, értem én, hogy most a barnaság a menő, de én így születtem, kb olyan, mintha egy négert bíztatnának a kifehéredésre. És nem csak idegenek, hanem a családom tagjai is ( akik amúgy szép aranybarnák, csak én nem...) Hogy értessem meg velük, hogy nem akarom. Kihallgatni a folytonos beszólásaikat/kritikáikat?köszönöm előre is a válaszokat!:-) 16/L

2013. júl. 1. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert kocsogok :@

Sehogy, ne foglalkozz vele, ezzel nem lehet mit csinálni. Ha téged nem zavar akkor a beszólások se fognak zavarni.

2013. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar maga a szín, de az igen, hogy minden 2. ember ezzel piszkál:-D mindegy, mégpróbálok nem odafigyelni, hátha ráunnak:-)
2013. júl. 1. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is olyan fehér vagyok mint a fal, de szeretem, soha nem szoliznék vagy napoznék. Minden nyáron legalább egyszer megkapom valami paraszttól, hogy gusztustalan vagyok mint egy csiga, de lesza.rom. :))
2013. júl. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az első vagyok:

Az emberek előszeretettel keresnek másokon hibákat, és ha valaki elég bunkó, még meg is mondja. Ezzel magát írja le.

2013. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindenki megjegyzi, hogy "beteg vagy, minden rendben?" "Jézusom, de fehér vagy!" Na bumm, hát akkor hova sz.arjak?:D Nem tudok barnulni és kész, egyik nyáron komplett hetet döglöttem az olasz tengerparton a napon folyamatosan, mégis alig-alig látszódott változás.. nekem is beszólnak, múltkor is egy öreg megjegyezte, hogy "pincében nem lehet barnulni", meg jaj de fehér vagyok, neki ez nem tetszik. Alig üvöltöttem rá, hogy BOCS, hogy nem tudok barnulni, tényleg... Engem kiborít, aztán meg csodálkozik mindenki, hogy a nem pozitív kicsengésű megjegyzéseikre bunkón reagálok.. minek minden alkalommal elmondani, hogy fehér vagyok?? Szóval ezt csak azért írtam le mert átérzem, amiket írsz, hidd el. :))
2013. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

utolsó: totál ugyanez a helyzet:)

2013. júl. 3. 09:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: visszatérve, a barátomnak azért IS tetszettem meg, hihetetlen módon, mert természetesen fehér bőrű vagyok, és neki ez az ideálja... Eléggé alaposan leszidott, amikor felvetettem, hogy mi lenne, ha szoliba mennék egyszer-egyszer. Szóval ki tudja, néha még jól is jöhet, ha nem vagyunk barnák. :)
2013. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szilviaaaaaa válasza:

detto ugyan ez a helyzet :-)

de kit érdekel másoknak mi a véleménye igazából csak sajnálni tudom azt aki azzal foglalkozik, hogy másnak milyen a színe.

mond meg nekik a véleményedet, és hogy hagyjanak ezzel békén mert idegesít és te így vagy jó ahogy vagy :-) az a lényeg, hogy te jól érezd magad a bőrödben ;-)

2013. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!