Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha a bugyim...

Az normális ha a bugyim mindig tele lesz fehér trutyival? Mármint tudom hogy van ilyen de nekem túl sok van ezért nem is merek a fiúkkal mit kezdeni mert félek mit szólnak hozzá?!

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát tele azért ne legyen, de az bizony lehetséges, hogy állandóan nedves a bugyid.

A szerencsésebbeknek szinte semmi sincs.

2013. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A normális hüvelyfolyás, az normális, hogy van. Az a hüvely védelmét szolgálja. És egyéni dolog, hogy kinek mekkora mennyiség a normális.

Ha annak hirtelen növekszik meg a mennyisége egyik napról a másikra, ha szagos lesz, ha viszket, ég a nemi szervnél, akkor beszélhetünk fertőzésről, ami viszont nem normális, azt kezeltetni kell.

De a rendes hüvelyi folyást nem. Annak célja van. Hogy konkrétan hogyan szolgálja a hüvely védelmét, azt itt most nem szeretném taglalni, ha akarsz és amúgy nem is árt, ha utánanézel.

És mit szólnának hozzá a fiúk? Nyilván ha fiúval leszel együtt, ha majd eljön az ideje, akkor előtte letisztálkodsz és tiszta fehérneműt húzol.

2013. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amelyik fiút ez zavarja, az ne kezdjen nővel!
2013. máj. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ágota Nóra ***** válasza:

Nekem is tele van a nap végére fehéres trutyival.De nekem szerencsére nem üt át meg ilyesmi.Sokat fel is szív a bugyi,de a tanga nem sokat..

Pisilés után ki szoktam törölgetni talán azért nincs túl sok :)

2013. máj. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért 3., te fiú vagy?
2013. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!