Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyemnél valami fehér...

A hüvelyemnél valami fehér izé van:O ez normális?

Figyelt kérdés
tükörrel néztem meg hogy hogy néz ki a puncilyukam és ilyen fehér izé van ott belül
2013. máj. 30. 14:02
 1/7 anonim válasza:
igen :O
2013. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk. Lehet hüvelyváladék, ami teljesen természetes. Egyéb esetben, illetve ha nem biztos magában, keresse fel nőgyógyászát! ....
2013. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne menjen nőgyógyászhoz, mert max 13 éves lehet a kérdés alapján... inkább kérdezd meg az anyukádat! Egyébként valószínűleg a hüvelyváladékra, fehér folyásra gondolsz, ami normális mennyiségben teljesen természetes.
2013. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
az nem a szűzhártyád? :D
2013. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg alapból előbb az anyukáját kellett volna megkérdeznie, nem ide írnia. De ha azt nem meri feltenni, akkor nem tudok mást javasolni.... Itt senki nem fog tudni biztos választ adni ennyi alapján.
2013. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezért menjen orvoshoz.. EZ JÓÓ!!!!
2013. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
képet
2013. jún. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!