Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Iszonyúan sok fehér folyásom...

Iszonyúan sok fehér folyásom van.20 éves vagyok,6 éve menstruálok,3 éve vesztettem el a szüzességemet. Normális, hogy ennyire ömlik belölem?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál, vett kenetet, de semmi egészségügyi problémám nincs... Viszont ez a hatalmas mennyiségü hófehér, tejszerü folyás egy éve kezdödött körülbelül. Zavar, mert nagyon sokszor kellemetlen, amikor folyik és "szinte hallom", ahogy bugyog ki.... nem viszketek, nem csíp, nem büdös, de valahogy mégis zavar. Szex közben pedig teljesen normális állaga van, átlátszó. Mit tehetnék ? :(
2013. ápr. 24. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
12%

Csak azért írok, mert segíteni szeretnék. A barátnőmnek is ez volt, bizony nagyon zavart. Őt nem. Sajnos ezért odébbálltam, mert (jó)szex nélkül...


Ötletem nincs, de látom rajta vagy a megoldáson..nagyon fontos...persze lehet így is kiválóan élni, egyedül a pasid, aki reklamálhat.


Járj szerencsével.

2013. ápr. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz meg egy másik nőgyógyászt is.
2013. ápr. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
NŐGYÓGYÁSZ !
2013. ápr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kettönél voltam már.... sehol semmi...
2013. ápr. 25. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!