Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen a "kiemelkedően" szép nő?

Milyen a "kiemelkedően" szép nő?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
aki anélkül szép hogy plasztikai sebész nyúlna hozzá, smink nélkül, vagy kevés sminkkel 100 nő közül rámutatsz hogy ő... van egy olyan kisugárzása hogy azt nem lehet leírni. de amúgy mindenkinek más a szép.
2013. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát nekem Elizabeth Taylor volt kiemelkedően szép, de Marilyn Monroe is szép volt, de azért ha megnézek egy smink nélküli, vagy egy olyan képet róla ahol még nem "csinálták" meg akkor nem olyan. Hát sok nő sminkkel gyönyörűnek "látszik". ilyen szerintem még Eva Longoria..stb
2013. jún. 30. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
jessica alba
2013. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az "ilyesmi":


[link]

[link]

[link]

2013. jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem mindenkinek más. Nekem női szemmel teljesen különböző stílusú nők tetszenek - vagy a nagyon lágy, törékeny, finom, légies nők (Audrey Hepburn, Anna Kendrick, Nina Dobrev), vagy a már-már szoborszerű szépségek karakteres vonásokkal (Stana Katic, Aishwarya Rai). Ja, és van még egy kategória: azok a nők, akik attól szépülnek meg, hogy képesek méltósággal idősödni: Meryl Streep, Diane Keaton pl. A lényeg mondjuk mindig az, hogy láthatóan jól érezze magát vki a bőrében, és legyen egy természetes kisugárzása. Az sem árt, ha nemcsak egy kiló sminkkel néz ki elfogadhatóan, és vállalni tudja a plasztikázatlan, nem vakolat sminkkel elfedett valóját is.
2013. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!