Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék kiemelkedően...

Hogyan lehetnék kiemelkedően szép az iskolában? Mitől lehetnék különleges?

Figyelt kérdés

Idén nagyon átlagos voltam, olyan akarok lenni, akinek ha megemlítik a nevét, legalább egy arcot tudjanak kötni hozzá. Utálok átlagos, tömeglány lenni, és ennél sokkal több van bennem, amit most mutatok. Mi számít ma különlegesnek? Haj és öltözködés terén? Sminkelni nem igazán szoktam.

17L


2013. jún. 7. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A szépség nem jelent sokat... szerintem te népszerű akarsz lenni, nem?

Akkor legyél benne mindenben és ragadd meg az irányító szerepet! A kinézeted csak legyen ápolt...

2013. jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az eszeddel tűnjél ki a többiek közül.Épp az a baj hogy te is tömeglány akarsz lenni mint a többi felszínes buta liba akik sminket esznek reggelire
2013. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad, vegyél fel bármit, ami tetszik, találd meg a stílusod. Ha a népszerűség miatt magadra erőltetsz egy maszkot, úgyis lejön majd, hogy erőlködsz, az meg ciki. Ráadásul ha hirtelen változol nagyot, az is hülyén veszi ki magát.
2013. jún. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!