Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a barna szemről?...

Mit gondoltok a barna szemről? Tényleg csak unalmas és semmi különleges vagy szép nincs benne?

Figyelt kérdés
Itt ezt olvastam pár kérdésnél. Nekem is barna szemem van, de úgy elszomorít :( Senki nem tehet a szemszínéről, nem ?
2011. febr. 17. 19:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

ez hülyeség...

mindenkinek más jön be:)

2011. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Igaz én lány vagyok...de aki nekem tetszik annak barna szeme van *.*
2011. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
az tény, hogy egy világító kék szem feltűnőbb, de valakinek meg az nem tetszik.Nekem tetszik a barna szem...vagyis hát nekem tök mindegy kinek milyen színű a szeme.
2011. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Én szeretem a barna szemem,a férjem is szereti.Arról nem beszélve,hogy akkor az emberek többsége unalmas a barna szemével?

Hülyeség.

2011. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Sok embernek van barna szeme, de mindenkinek más. nekem pl vannak benne zöldes részek, amit nagyon szeretek. Azt mondják, hogy a barna szemhez nem áll kól a kék smink, ennek ellenére én megtaláltam szt az árnyalatot, ami hihetetlenül kiemeli a szemem színét, és máris nem egy "átlagos barna".
2011. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nagyon szép a barna. Mellesleg a barna az a szín, amihez szinte bármilyen sminket készítünk, jól áll. Nekem például zöld szemem van, és egy szép erőteljes rózsaszin szint el sem tudok vele képzelni :( ellenben a barnához.. sokkal több előnye van szerintem. De ez nem azt jelenti hogy nem szeretem hogy zöld a szemem :)
2011. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Érdekes, én mindig zöldet szerettem volna :) Biztosan nagyon szép lehet a szmeed, örülj neki !

Amúgy nekem sme volt bajom a szemem színével, de néhány komment itt lelohasztotta az önbecsülésemet. Ugye szerintük, pont azért unalmas, mert minden 2. embernek az van :(

2011. febr. 17. 20:08
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is barna, és elég furcsa, vöröses árnyalata van... de szeretem:)
2011. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

nekem a kék tetszik, esetleg a zöld. persze általánosítani nem lehet, tetszett már barna szemű lány is. mondjuk lehet, hogy azért vagyok oda mostanában a kék ért, mert xy-nak kék szeme van?!

sajnos nekem is barna van, nem örülök neki, de hát ez van.

23f

2011. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem egy barna szem sokkal szebb tud lenni, mint egy kék vagy egy zöld. A világos szemszínnek nagyon ritkán szép az árnyalata. Sokkal több szép barna szemet láttam már, mint kéket, zöldet még annál is kevesebbet.

A legtöbb szép lánynak, akit ismerek, mind barna szeme van.

Most ne internetre feltöltött fotoshoppolt kék szemeket nézegessünk, hanem úgy általában az utcán lévő emberekét. Nagyon ritka köztük az igazán szép.

Lehet valaki szőke hajjal, és kék szemmel ronda, és barna hajjal, barna szemmel gyönyörű. De persze fordítva is.

2011. febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!