Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a barna szemről?...

Mit gondoltok a barna szemről? Tényleg csak unalmas és semmi különleges vagy szép nincs benne?

Figyelt kérdés
Itt ezt olvastam pár kérdésnél. Nekem is barna szemem van, de úgy elszomorít :( Senki nem tehet a szemszínéről, nem ?
2011. febr. 17. 19:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi a barna szemnél nincs szebb. Főleg ha mosolyog..! Mosolyogj!
2011. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A barna a legszebb szemszín.
2011. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

A barna szem bennem mélyebb benyomást kelt mint mondjuk egy agyonsztárolt kék szem. Sokkal melegebb mint a hűvös kék éppen ezért jobb belenézni ráadásul szépen ki lehet emelni és karakteresebb lesz a szem.


17/l


U.i: nekem ha fáradt vagyok zöld ha kipihent akkor kék. Hidd el nem olyan jó ez, de nem tehet senki se arról hogy milyen a szeme színe. Egy a lényeg: fogadd el és használd ki minden előnyét maximálisan :)

2011. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
hát ha fiú.. akkor a barna szem szerintem sokkal szebb^^ de lánynál meg szerintem az összes jó, bár nekem ott is a barna tetszik jobban.
2011. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
100%
a barna szembe van valami melyseg...szerintem szep. es ugyse a szem hatarozza meg az egyeniseget.
2011. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Hogy ezért mennyi anyázást fogok kapni (már ha elolvassa valaki a kommentemet)...

Szerintem is unalmas a barna szem, és pont azért, mert mindenhol azt látom. Még itthon is, mert anyunak is barna a szeme. Bocs, de már tényleg kezd "elegem lenni belőle".

Persze lehet szép és érdekes egy ember barna szemmel is, nem ezen múlik. Szóval az összkép attól még lehet jó. Én csak azt mondom, hogy ha KIZÁRÓLAG a szemgolyót nézzük, akkor unalmas.

Nekem speciel a szép, tiszta zöld tetszik a legjobban, pláne ha sötét. Az olyan barnásabb árnyalatú, mint az enyém, nem jön be. Talán pont ez a baj a zöld szemmel, hogy kevés belőle a szép árnyalat, viszont ha tiszta színű, nagyon gyönyörű tud lenni.

Hát ez van, bocs, ha valakit megsértettem, nem állt szándékomban.

2011. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem unalmas, de végülis az összkép a lényeg
2013. ápr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17%
egyet értek az utolsó előttivel
2013. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
14%
rohadt unalmas
2013. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Unalmas és ronda.
2021. febr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!