Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Divat-e még az emo? Vagy ez...

Divat-e még az emo? Vagy ez már a múlt?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 15:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"nem divat,de akik emosok azok nem váltanak,én még most is szoktam látni emokat"

De divat. Ki fognak nőni belőle. Nem hiszem, hogy egy 17 éves kis taknyosnak 28 évesen nem nő be a feje lágya. Ez az emo "életérzés" csak egy tini korszaknak egy része.

5 év múlva még a fogalma is el fog veszni.

2013. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem divat, de nem is divat kérdése. Egyébként meg tényleg jobb mint a mai tucat ecset haj :)
2013. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem divat:) Ha divat lenne békén hagynának minket. Az már a múlt, tehát szerencsére ma már több olyan emo van aki valódi és kevesebb aki pooser:)) *én is emo vagyok* xxx
2013. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nekem beszólt az egyik osztálytársam mi van emos lettél? o.O
2013. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Ewii08 válasza:
Én emo vagyok 11 éves csaj !Ez nem divat! :D
2014. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem lassan másfél éve japán stílusú hajviseletem van, azthiszem visual kei, meg van 1 visszafogottabb változat is, az utóbbit viselem mostanában. Bár néha csak néznek bután.. de ez akkor sem emo :v
2014. júl. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!