Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek Orosz BArbara...

Szerintetek Orosz BArbara szép nő? Nemet és kort is írjatok

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 13:45
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
én úgy vagyok vele, hogy Barbara kcisit különleges(külsőre) és én nem azokat a nőket tartom szépnek(mint pl:felmerült itt zimány Linda)mert belőle 1meg 1ezer van...Barbara kicsit más, kicsit egzotikus, ezért különleges szépség számomra. Ő az 1etlen aki annak ellenére h nem szimpatikus mégsem mondom rá azt h nem szép. Mert ugye aki nem szimpatikus annak a kisugárzása megrondithatja az amugy szép nőt számunkra(rem érthető vagyok:S)de a viselkedése az nekem sem jön be..
2009. okt. 9. 21:36
 22/32 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egyenesen csúnya nő!

És idegesítő a szájhúzogatása,a fintorgása..(majd figyeljétek meg)

Túl nagynak hiszi magát...

Nekem pl Dukai Regi tetszik..Visszafogott és nem hisz magáról semmi nagyot..

22/F

2009. okt. 10. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
59%
Az túlzás, hogy Zimány Linda szép. Annak a válaszolónak van igaza, aki szerint belőle 1000 és 1 van. Nem szép, inkább tucat: műhaj, sok smink, hialuronsavas száj, Kraszna Zsolt által készített műmell. Barbarának ilyenjei nincsenek, mégis hihetetlenül nőies. Igen, valóban túljátsza egy kicsit magát, de ő az életben is ilyen, évekkel ezelőtt is ilyen volt amikor megismertem.
2009. okt. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
88%
10-es skálán kinézetre szerintem kb. 6-os, de nagyon megjátsza magát és ez abszolút meglátszik a kisugárzásán, külsején. Egyébként a kommentjeiből lejön, hogy mennyire buta.
2009. okt. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
64%
sztem nagyon szép nő, de van benne vmi furcsa, talán ahogy beszél, amitől állandóan röhöghetnékem van. nagyon jó karikatúrát lehetne róla csinálni
2010. júl. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
96%
engem irritál h szexinek próbál kinézni,és teszi-veszi magát,olyan mintha arra várna h megkúrják.
2010. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
43%
szép
2010. dec. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem Barbi nagyon szép, nagyon nő :) És szeretem a munkásságát. Facebookon is szoktam olvasgatni, amiket kirak.


Én azt is bírom, ahogy beszél, amit beszél, szeretem, hogy támogatja a fiatalokat, hogy arra ösztönöz, hogy merjünk egyéniek lenni.


Amit talán kevésbé értek, hogy például van a Tűsarok című műsor, és sokszor annyira az átlag számára elérhetetlen dolgokat mutatnak benne (drága autók, ékszerek), bár lehet, hogy pont ezért szeretik annyian nézni.


22/N

2013. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
70%
Nem tartom túl szépnek. A rövid haj és az arcforma tetszik, de az ilyen fehér bőr (kis hibákkal) nagyon nem. Jellemre se nagyon, az egyszerűbb, lazább nők szimpatikusak, ő pedig "pénzügyileg" túl motiváltnak tűnik. Ez taszít. 29/F
2021. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
36%
Ez egy 12 éves kérdés. Nyilván fiatalabb volt, talán szebb is. Belsőleg is sokat változhatott. Fura, hogy 12 évvel ezelőtt is válaszoltam erre a kérdésre, és eléggé meglepett az, amit válaszoltam. Ma már annyira nem érdekelnek annyira a külsőségek, mint akkor, de mivel a külső szépségről szól a kérdés. Még mindig elég vonzó nő, és 12 év alatt sem lett csúnyább, talán inkább más.
2021. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!