Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek Orosz BArbara...

Szerintetek Orosz BArbara szép nő? Nemet és kort is írjatok

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 13:45
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
97%
nekem nem tetszik, sőt kifejezetten idegesítőnek tartom az egész megjelenését, viselkedését, stílusát. ez nem irigység, mert vannak gyönyörű nők, akiket elismerek. ő eléggé megjátsza magát, és sztem a nőiességét is játsza, olyan ripacs módon. 34/L
2009. okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem szép! Mert különösen jól áll neki az a hófehér bőr a élénk színű hajához! És szerintem is nagyon nőies!:)
2009. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
79%

15/L

Előző vagyok bocsi lemaradt!!:D:S

2009. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
92%

szép.


22/L.



érdekes, több lány írja rá, hogy szép, és több férfi, hogy nem annyira.. =)

A Liptai azért jobb...

2009. okt. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
89%

Szép nő, viszont a viselkedése nevetségesen mesterkélt. Engem nagyon idegesít és nem találom sem szexinek sem nőiesnek.

L/23

2009. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
92%

L/29

Én ismerem személyesen is. Azaz ismertem. Régen is mesterkélt volt, és sajnos nem túl intelligens.(ezt az előző válaszokra reagálva)De azt legalább már tisztelem benne, hogy bevallja, melyik településről származik, mert korábban folyton füllentett róla, biztos azért nehogy falusi libának nézzék (Nincs bajom a falusiakkal tévedés ne essék!!!).Ja és a kérdés az volt szép-e. Sztem teljesen átlagos. Bárki lehetne ilyen sztár, ha felkapja a sajtó, tv. Rányomnak egy vödör sminket, egy pár jó fotó és kész.

2009. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
78%

én írtam azt róla, hogy értelmesnek látszik TV-n keresztül. Ott van pl. Z.Linda, szintén a Cool Tv-n, na ő pl. se nem szép, se nem intelligens, még beszélni sem tud, nemhogy műsort vezetni!

Orosz B. legalább tud beszélni, szépen,választékosan.Bár lehet h nekem csak azért tűnik ilyennek, mert a többi Cool-os műsorvezetőhöz hasonlítom...

miért írtad róla hogy nem intelligens? Volt valami személyes tapasztalatod erről?

(állítólag személyesen megismerve a sztárok ellentétei annak, ahogyan a média beállítja őket)

2009. okt. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
95%
Igen volt.Beszélgetéseink alapján és az általam látott viselkedése alapján mondtam ezt. De ez már egy pár éve volt. Lehet hogy azóta teljesen megváltozott.
2009. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
70%
Személyesen ismerem Orosz Barbarát, így közvetlen közelről láttam már jó párszor. Arcra valóban nem szép, persze nem is csúnya, teljesen átlagos. viszont nagyon-nagyon egyéni stílusa van és ez valóban ad neki egy nőies kisugárzást. Régebben pár kilóval többet nyomott, akkor a mellei is nagyobbak voltak, úgy még nőiesebb volt. A legjobban a haja tetszik benne, nem is a színe, hanem az, hogy rövid és nem pedig az a tucatfrizura. A ruhái is nagyon szépek és jól állnak neki, jó hogy ő nem állt be a plázacicás celebek hosszú sorába. Ha fiú lennék, akkor biztosan őt választanám mondjuk egy Zimány Lindával szemben.
2009. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
82%
Hát nem tudom, hogy ti hogy néztek ki.... de az , hogy Zimány Linda nem szép az egy kicsit erős, mert sztem egyik legszebb lány, aki most a médiában szerepel. Orosz Barbara annyira túljátssza magát, hogy az már hihetetlen, díva? ahhoz kicsi több élettapasztalat kellene....
2009. okt. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!