Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csipőre, combra hízás?

Csipőre, combra hízás?

Figyelt kérdés
Nem igazán hízok,ha meg igen,akkor hasra vagy fenékre.164 cm,48kg vagyok. 53cm körméret,lejjebb 45, ezért nem idd ér össze rendesen a combom.A vádlim 29-30 cm.Tippek hízásra-főleg comb és csípő.

2013. jún. 9. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a testalkatod miatt hízol csak hasra.De ahogy én vettem észre ez csak az első 5 kg-nál van így a többi után mindenhova.
2013. jún. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem azért nem ér össze a combod, mert kicsi (53 centi kerülettel nem számít túl vékonynak), hanem mert valószínűleg a csípőd széles.

A vádlid viszont tényleg vékony.


"Tippek hízásra-főleg comb és csípő."

Ne hízni akarj, hanem izmosodni. Sok guggolás, kitörés. Vádlira remek az ugrókötél.


A csípőd pedig egyenlő a fenekeddel (ott kell mérni), arra viszont az első mondatban panaszkodsz. Akkor?

2013. nov. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mhhm,ertem..en azt hittem,h ott a bugyi pántja felett kell mérni.

Fenekkel együtt 94cm szeles..a vadlim piciket izmosabb,33cm most:)

2013. nov. 8. 00:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!