Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 17 éves kicsit duci fiú...

17 éves kicsit duci fiú vagyok Lehet belőlem színész?

Figyelt kérdés
17 éves kicsit duci fiú vagyok. Kis korom óta az az álmom hogy én híres színész legyek és az a baj (vagy nem) hogy nem tudok ezen kívül mást elképzelni a jövőmre nézve. Sokan mondják hogy Magyarországon úgysem sikerülhet pláne egy duci gyereknek. Pedig én bízok magamba és hiszem hogy sikerülhet is. Az lenne a kérdés hogy mit gondoltok erről? Sikerülhet vagy inkább mondjak le róla és próbáljam kiverni a fejemből?
2013. jún. 9. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi köze a ducisághoz a színészséghez:)

ott van például danny devito.

2013. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha jól megy akkor nem azt fogják nézni hogy duci vagy,kellenek duci színészek is.

Amúgy az egyik ismerősöm színi iskolába jár,annak ellenére hogy nagydarab szinte mindig főszerepeket kap,és nem csak az iskolában ad elő.

2013. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze,hogy lehetsz. Színész lehetnél akkor is ha csúnyácska lennél, de a duciságnak persze köze sincs a csufisághoz,szóval hajrá!:)


15.l

2013. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez csak attól függ, hogy van e elég tehetséged a színészethez
2013. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bud Spencer. Szerintem ezzel mindent elmondtam. ;)

Azon múlik, milyen a kommunikációs képességed, a karaktered, a hangod, stb. ;)

2013. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

megpróbálkozok vele hátha sikerül és remélem sikerül majd :)

2013. jún. 10. 23:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!