Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen fiú...

Lányok! Nektek milyen fiú tetszik? Vékony, sovány, kicsit duci, duci, kövér, izmos

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Kicsit izmos kategória és az alkatilag magas-vékony (nem szikár).
2013. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Magas olyan 190cm legyen vállba erős mint egy kétajtós szekrény najó annyira azért nem :-D olyan tűzoltó, katasztrófavédő pasik a favoritok.

19L

2013. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
úgy látom vannak ötletek. mondjuk ilyen fiút én is elfogadnák :D
2013. jún. 6. 20:58
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem monduk speciel 2 végletem van: vagy nagyon magas és sovány, vagy nem annyira magas, de azért nem is alcsony, plusz egy kicsit izmos. nekem mindkét fajta típus bejön, de azt utálom, ha valaki nagyon ki van gyúrva, lehet hülyén hangzik, de én akkor már félek tőle, és nem érzem magam biztonságban. amúgy ezek mellett a belsőben az is fontos, hogy magabiztos legyen, és ez azért a külsőn is meglátszik. de az a lényeg, hogy legyen kisugárzása, mert ha az nincs, akkor hiába néz ki iszonyat jól, de amúgy nálam az arc fontosabb, mint a testfelépítés. 17/L
2013. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Magas(kb 175-180), izmos:D Katonák, terrorelhárítók, tűzoltók, boxolók és gengszterek előnyben:)
2013. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Magas, vékony(abb), picit izmos (csak hogy ne csont és bőr, de ne is kigyúrt). Szeretem simogatni a pici izmokat :$
2013. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vékony vagy kicsit! izmos

21l

2013. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Magas (180 cm, vagy afölött), és izmos. :)

De nem az a kigyúrt fajta... Az undorító.

Ne legyenek nagy, felfújt izmai, hanem tömör, az egész testét borító izmok. Hogy lengébb ruhába ne is lehessen látni azokat. Remélem érthető. :)

A széles váll amúgy nekem is nagyon bejön. De csak mértékkel. :3

2013. jún. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nahát:) én pont ilyen vagyok. Vékony, magas és valamennyire izmos (amiket lehet simogatni, mert szálkás vagyok, ezért ha feszítek, kirajzolódnak kicsit) mégsincs csajom :D
2013. jún. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nyugi utolsó én is 192 cm vagyok és nekem sincs XD
2013. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!