Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kövér? Képekkel? Melyik...

Kövér? Képekkel? Melyik tetszik? Melyiket nem vállalnád be?

Figyelt kérdés

kort és nemet is lécci


[link]

[link]

[link]

[link]


2010. okt. 21. 01:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


A harmadiknak aránytalanul szélesnek tartom a csípőjét, ez van, körte alkatú.

A negyediknek olyasmi alkata van mint nekem. Épp fogyókúrázom (egészséges étkezés plusz torna).


24/L

2010. okt. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
hát tudom hogy csúf dolog ilyet mondani, de egyik alakot sem szeretném magamnak. a hasuk és a csípőjük hájas, énem eg arra nagyon parás vagyok...
2010. okt. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Nekem a negyedik kép nagyon tetszik, bár lány vagyok. Ha pasi lennék, akkor maximum őt vállalnám be. A többiek nekem nem igazán jönnek be, viszont a harmadiknak szép az arca (már amennyit látok belőle).

20L

2010. okt. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
63%
Én is teltebb lány vagyok és nem is akarok ezen változtatni de ezeknek a lányoknak alkatukhoz képest szerintem kicsi a cicijük és nagyon hurkásak. Szóval attól hogy teltek lehetnének kicsit feszesebbek pl az utolsó lánynak is 3 hurka a hasa és az kicsit durva azért.
2010. okt. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
egyiket se vállalnám be. :S
2010. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
25%

Hát szerencse, hogy már ettem... Ezek nem molettek, hanem elhízottak, hájasak, és egy kis feszesség rájuk férne. Ha azért kérdezed, mert ilyen az alkatod... kezdj vele valamit, ebbe ne törödj bele, mert elég rusnya. :(

Nem vagyok az anorexiások híve, de ha valaki molett, még nem kell, hogy gyűrődjön, mint egy shar pei...

2010. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
nem ilyen vagyok, csak érdekel. rendszeresen olvasom, hogy a pasik szeretik, ha "van mit fogni". nem tudom, nekik mi tartozik ebbe a kategóriába, ha ez nem. ha valakin van felesleg, amit már "lehet fogni" az kb így néz ki. akin ennyi nincs, az nem is ebbe a kategóriába tartozik. szerintem.
2010. okt. 21. 13:22
 8/25 anonim ***** válasza:

a van mit fogni, nálam picit mást jelent. kb annyit, hogy jó formás feneke van (nem fokhagyma gerezd) és egy kis poci is belefér, tehát nem tök lapos. meg legyen melle is. nekem idáig tart a van mit fogni, a hurkás derék már sok, de van aki meg kifejezetten arra bukik.


de nagyon szépek ezek a nők: és azért mert gyönyörű az arcuk. szerintem az összbenyomásba sokkal többet számít a szép arc, mint a jó alak. ha pl választani kell, hogy duci nő gyönyörű arccal, vagy csúnyácska bomba jó alakkal, én az előbbit választanám.

2010. okt. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezek a nők kövérek.

Nem szeretem, amikor kövér emberekre nem merik tapintatból/együttérzésből/hasonló testalkat miatt rámondani, hogy kövérek.


Viszont nekem mindegyik tetszik, szeretem az ilyen divatfotókat, mert mást nyújtanak a megszokottnál.


De az is hozzátartozik, hogy abból is elegem van, hogy a csontsovány modellekkel szemben az egészséges testképet mindig kövér nőkkel hirdetik - pedig az ilyen mértékű elhízás egyáltalán nem egészséges.


22/L

2010. okt. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%

a "van mit fogni"-ra visszatérve:


[link]


nekem ezt takarja: első kép. ilyeneknek kellene lenniük a modelleknek és akkor nem lenne annyi anorexiás tini (meg felnőtt)

2010. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!