Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit szóltok Angel Barta-hoz?...

Mit szóltok Angel Barta-hoz? Elhiszitek amit állít? Esetleg van itt olyan, aki ismeri őt?

Figyelt kérdés

[link]


Felkeltette ez a lány az érdeklődésemet. Én személy szerint nem hiszek neki, semmi kézzel fogható bizonyítéka nincs arra vonatkozóan, amit állít.

Kettő verziót tudok elképzelni:

1. egy megkeseredett lány, aki a modell álmait nem tudta megvalósítani...akár Marc Jacobs is tett rá egy bántó megjegyzést (vagy akármi mást...)ami miatt terjeszti ezt az egészet...felépített magának egy totálisan fiktív álomvilágot

2. így hozzájuthat némi hírnévhez...ez keverve az elsővel...


ti mit szóltok ehhez?



#Marc Jacobs #Angel Barta
2013. jún. 7. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
miért kéne kézzel fogható bizonyíték arról, hogy biszex?
2013. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem erre gondoltam:) hanem arra, hogy a lány azt állítja, hogy Marc Jacobs irányítja az egész divatvilágot, ellopva a lány ötleteit, stílusát, mozdulatait meg a komplett személyiségét, amiből Marc Jacobs aratja le a babérokat...hogy MJ miatta foglalkoztat magyar modelleket, hogy követteti őt kémekkel stb...mindezt bosszúvágyból, kicsinyességből és alantasságból a lányt lelki terrorban tartva...hogy Palvin Barbara és a többi elismert magyar modell az ő bosszantására lett elismert és hires modell világszerte...:)
2013. jún. 7. 15:10
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a lány nagyon beteg :D

amúgy kitörli a negatív hozzászólásokat és letilt :D..velem is ez történt :D

Meg azok az összehasonlítások :D...mikor egy padon pózol, vagy egy benzin kút előtt..:D vagy Disney Landben!! :D ezeket MJ mind tőle lopta :D szánalom a csaj :D

2013. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Oké, na ennek a kérdésnek én vagyok a múzsája :DD Én írtam ki róla a minap egy kérdést. Amúgy találsz itt gyk-n a régebbi kérdések közül olyat aki azt írta h ismeri személyesen, osztálytársa volt, vagy alatta járt, nem tudom. Írj neki privátot :D
2013. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
igen kedves utolsó...a te hatásodra néztem utána és írtam ki a kérdést!!:D bocs az utánzást!!!:D láttam, gondoltam majd jelentkezik egy-két személyes ismerős...hátha!
2013. jún. 10. 10:29
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
kíváncsi lennék arra, hogy mit szól ehhez az egészhez egy pszichiáter. Erősen paranoiásnak tűnik, tévképzetei vannak.
2013. jún. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
most komolyan: Párizsban mindenki csinál magáról képet a hídon meg itt-ott, nyilván akkor másolják. Ha legalább hasonlítanának a képek... de ezekbe csak az látja bele a koppintást, aki vak!
2013. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig egy kicsit is tisztában lenne egy-egy divatkampánnyal (vagyis reális látná a dolgokat), akkor tudná, hogy ha ő 2009 márciusban készít egy képet, akkor az nem kerülhet be a 2009-es nyári kampányba, a kampányok ugyanis min. 5-6 hónappal azelőtt elkészülnek, hogy megjelennének.
2013. jún. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Olvastam én is a blogot amit ő ir, és a facebookon is megvan az ismerőseim között, naponta min 10-15x megosztja a hülyeségeit, és kitörli a negativ hozzászóllásokat. Könyvet is irt Titkos szerelmi affér Párizsban ahol az állitolagos szerelmi viszonyát meséli el Marc Jacobssal, olyanokat is mondd, hogy MJ kamerákat tett a szobájába és követte őt, lelkileg terrorban tartotta, feltörte a gépét és ilyen hülyeségeket hord össze. Nemrég osztotta meg, hogy napi 8000 olvasó van a blogján, és minél többen tudják az igazat Marc-ról. Személy szerint úgy gondolom, hogy súlyos tévhitben szenved, mániákus, beképzel magának dolgokat, és komoly orvosi segitségre lenne szüksége. Hihetetlen, hogy mennyire erőltetett ez az egész, annyira látszik, hogy csak hirnévre vágyik, azt gondolja magáról, hogy az egész divatvilág róla másol, a legszomorúbb meg az, hogy van aki elhiszi neki ezeket a dolgokat.
2013. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

elvileg vannak kézzel fogható, perdöntő bizonyítékok a kezében...amit lezárva tart talán vmi közjegyzőnél...és a megfelelő időben megmutatja ezeket a nagyközönségnek...arra nem válaszolt, hogy kb mikor következik a megfelelő idő...feltételezem soha:) de azért marha kiváncsi vagyok...

egy pszichiáter véleménye engem is nagyon érdekelne! minden bizonnyal tud rá magyarázatot adni....legalábbis biztosabbat mint mi!:)

bár arra is kiváncsi lennék, h MJ tud e a dolgokról...szerintem tudnia kéne, hogy mit müvel ez a lány, hisz könyv, blog, cikkek jelennek meg vele kapcsolatban...valószínűsítem, hogy eljutott már hozzá az info...és ha igen, miért nem lép? ennyire nem akar vele foglalkozni? vagy tényleg nem tud róla?

a csaj marhára figyelt a részletekre...annyira pontos, hogy már emiatt is hitelét veszti számomra....rengeteget járhatott utána a dolgoknak...azért le a kalappal előtte...legalábbis a precizitása miatt:D

2013. jún. 11. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!