Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek Shakira szép?

Szerintetek Shakira szép?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 17:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
96%

:D Az ,hogy ezt a videót megnézem még nem segit rajtam :)

Az meg ,hogy hányan pontoznak le meg ilyenek nem érdekel, csak azért járok fel ide , hogy röhögjek egy jót ( semmi komolyság) . De azért aranyos vagy köszi! :)

2009. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
95%
előzőnek: nem is kell komolyan venni az értékeléseket.
2009. okt. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

röhögni akarsz?

www.moricka.hu

www.napiszar.com,vagy hu?!

2009. okt. 7. 18:56
 14/26 anonim ***** válasza:
31%

dehülyevagyte...mármint az aki aztírta h leiskell pontoznia a válaszokat.

nemláttad a kommentben azt a kérdést, hogy milyen lenne ha ilyen ruhában menne diszkóba?

na tégedis jól lepontozlak a retekbe, mert te meg erre nemválaszoltál...:D

2009. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
49%

A kommentkérdés az más, a főkérdésre kell elsősorban válaszolni, he.

Ettől függetlenül lepontozlak minnyá lehe'. :D

2009. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
68%

Jó most röhögni akarok igen megnézem azt az oldalt , bár a napiszar -t nem igazán , mivel nekem nem igazán vicces az ,hogy most feltesznek valami c*gányról egy képet , vagy egy myvip-es szépségröl , és ezzel még csak a két legáltalánosabb dolgot emlitettem meg. Moricka.hu meg igazából sosem néztem még ezt az oldalt se mert nem akartam.

Valahogy sokkal jobban szórakozok olyan "buta" kérdéseken ,amelyek megtalálhatók itt. De ez nem azt jelenti , hogy meglátok egy kérdést és folyamatosan röhögök rajta. Természetesen nem vagyok p*cs.

2009. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
46%

::ASD:ASD csak ilyenre gondolok , hogy :D:D


Csak annyit akartam kérdezni, hogy a kakasoknak van kukijuk?

:D:D ez milyen kérdés már :D

2009. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
79%
szerintem a mozgása gyönyörü neki
2009. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez a klip elég tré. Amúgy ez az, amit halálra cikiztek a kritikusok, hogy miért kellett Shakirából is egy k...-át csinálmniuk a tisztelt producereknek? Amúgy láttam róla még régebben felvételeket (amikor itt járt Magyarországon), az eredeti állig érő göndör barnás hajával, farmerban és fehér pólóban, totál jól nézett ki. Nem értem minek kell egy 30-on fülöli nőnek póthaj meg ilyen prostis ruhák, főleg, hogy alapból pedig szép lenne.
2009. okt. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
81%
nekem tetszik az a fekete ruhája igaz nem venném fel sehova de egy klippba jól néz ki, bár télleg teljesen más mint az eddigi shakira klippek
2009. okt. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!