Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem rá a húgomat,...

Hogy beszéljem rá a húgomat, hogy ő szép?

Figyelt kérdés

A kishúgom(14) folyton a külsejével van elfoglalva,

kissebség érzete van mert úgy éri,hogy mindenki lenézi a külseje miatt.

Nagyon sötét fekete szeme és haja van,a bőre pedig elég erősen kreol. Ez a legnagyobb baja,mert ő olyan fehér akar lenni,mint a kedvenc énekesnője: Miley Cyrus(tudjátok a Hannah Montanaból ismert akárkicsoda).

És nem fogja fel,hogy ő így is szép,ma egésznap vele voltam itthon és teljesen kikészített! Hogy milyen féltékeny rám,mert világos a bőröm meg a hajam és jobban hasonlítok arra a Hannah tökömtudja kire -.-

Ráadásul hintőporral kenegeti a fejét,hogy fehérebb legyen, meg ilyen hülye dolgai vannak!

Anyu mondta,hogy mostmár el fogja vinni orvoshoz!

De szerintem ezt is csak úgy mondta,mert sose foglalkozik

vele eleget,mindig ráhagyja!

De én azért aggódom érte,mert olyanokat mond nekem,hogy

ő inkább inkább mert olyan ronda meg hogy kiugrik egy autó elé mert ő nem akar így élni,hogy olyan mint egy cigány! Nem bírja elviselni,hogy nem úgy néz ki mint a felkapott tinisztárocskák!

Mit kéne tenni,hogy ez megváltozzon? Hogy szeresse magát?

Mert nem csak magát,hanem minket is kicsinál már ezzel a

"ronda vagyok meg akarok halni" dumával!


18/L


2011. nov. 3. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rakj ki ide róla egy képet. Ha tényleg szép, akkor a pozitív kommentek rendbe rakják az önbecsülését.
2011. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem minden tininek van egy olyan időszaka, amikor egy ideálhoz akar hasonlítani, és semmi sem tetszik saját magán. Nem mondom azt, hogy várd meg, míg kinövi, mert az nem megoldás. Menjetek együtt néha-néha vásárolni, tartsatok otthon "fodrász" napokat, amikor szépen megcsináljátok egymás haját (minden testvéri kiabálások és idegeskedés nélkül), nézz utána az interneten, hogy az ilyen típusú lányoknak milyen szín áll jól. :)
2011. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van. :) Vagy mondd eki hogy rengeteg pasinak a kreol lányok tetszenek.

Mondjuk én tudom hogy tényleg rossz érzés ez..

2011. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Küldj priviben egy képet, mert így nem annyira tudom elképzelni.
2011. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Keress neki új példaképet, valaki nagyon szép, kreolbőrű színésznőt, akihez hasonlíthatja magát.
2011. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mit megnem tennék azért h kreol böröm és természetesen sötét hajam legyen......
2011. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Most még hátrány,később előny lesz.

Rengeteg lány irigyelni fogja,mert szinte minden csaj szoláriumba jár,mert egy sötétebb bőr mindig szebb mint egy fehér.Majd ő is rájön erre.

2011. nov. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat!! :)
2011. nov. 4. 18:29
 9/13 eszti777 ***** válasza:
igaza van az elsőnek
2011. nov. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Bogee123 ***** válasza:

Nekem is kreol bőröm van, sötét szemem, de világosbarna hajam. Mondd meg a húgodnak (én is beszéllnék vele), hogy Miley drága majdnem az egész arcát átszabta. Megcsináltatta az arcát, az orrát, a fogait...és rengeteg botrány van körülötte!

És ő sem mindig fehér, fogadni mernék hogy bőrfehérítő krémet használt, vagy ilyesmi. : [link]

Jó példakép Beyoncé, aki szerintem nagyon szép:

[link] Vagy esetleg Rihanna.

Sajnálom a húgodat, de mondd meg, hogy felejtse el azt, hogy meghal, mondd neki, hogy azt sem tudja mit beszél. Higgadtan beszélj vele és tudasd: Miley rengeteg tinipasival összefekszik, botrányos képei vannak, cáfolja a lezbiséget, mégis fürdőruhában pózol a kádban vagy 3 barátnőjével. Na? akkor a Cyrus gyerek vagy a tesód jobb?:)

13/L

2011. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!