Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet szép egy lány úgy, hogy...

Lehet szép egy lány úgy, hogy nagy az orra?

Figyelt kérdés

Vagy akkor már semmiképp sem? :(

Fiúk találkoztatok már szép, akár gyönyörű nagy orrú lánnyal? Úgy szeretnék olyan kis pisze orrot... :(



2013. máj. 16. 23:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Oh, és azt hozzá tenném, hogy nekem pisze orrom van, és nincs is úgy semmi, ami kimondottan csúnya rajtam, mégsem érhetek az ő szépségének közelébe.! :)
2013. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást! :)

A többi része az arcomnak nagyjából rendben van:)

Pont ma történt, hogy mentem az utcán(kicsíptem magam mert házibuliba mentem szülinapra: begöndörített haj, szempillaspirál, csinosabb ruha) és velem szembe jött két srác és az egyik megbökte a másikat, intett felém a fejével és félhangosan mondta neki, de én is hallottam:"Láttad? Szép csaj."

Növelték az önbizalmamat :). És nem is azt mondta, hogy "jó csaj", hanem hogy szép... :)

2013. máj. 31. 23:08
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogyne lehetne? :) Tesóm barátnőjének is kicsit nagy orra van és még orrsövényferdülése is. De ez nem látszik k szemből, csak profilból. És hogy csúnya-e? NEM! Gyönyörű szép lány!


Nekem is nagy az orrom viszonylag, örököltem, ez van. :)

2013. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
ezzel én is így vagyok..:s nagy orr>< :(
2013. nov. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem egyenes, nagy orrom van, mégis szépnek tartanak a fiúk és a barátnőim is. És szerintem is szép vagyok, bár van ami nem tetszik magamon, de az nem az orrom. Ráadásul előlről nem is látszik hogy nagyobb orrom lenne :) (Lány)
2014. okt. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!