Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hozzáértők, szerintetek...

Dejong kérdése:

Hozzáértők, szerintetek mennyibe kerülne ez a tetoválás? Meg lehetne csinálni egy nap alatt is?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 13. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem is olyan régen utána érdeklődtem pár tetoválószalonban, hogy mennyiért dolgoznak. Szinte mindenhol megközelítően hasonló árakkal mozognak. 1 óra munkáért 10-15 ezer forintot kérnek. Van aki megrajzolja a mintát az elképzelésed szerint. Ilyenkor a rajzért 5-10.000 kérnek. Egy 8-10 centis tetoválást, ami nem bonyolult olyan 2- 2,5 órás munkát jelent..


A te általad linkelt tetoválást is megcsinálják 1 nap alatt (talán 5-6 óra) De előre kell időpontot kérni, és mindig kérnek előre kauciót. Ami szalonoktól függően 10-20 ezer forint szokott lenni. (ez a pénz a végén belekerül a teljes árba)


Egyébként te is érdeklődhetsz tetováló szalonokban. Így pontos választ kapsz majd.

Nekem 8 centis színes tetoválásom van ami 2 órás volt, és baráti alapon készült 15 ezerért.

2013. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon kevés helyen fogják bevállalni egy alkalomra, és akkor is sokáig fog tartani, egy egész napos beülés, minimum 6-7 óra. Az sem biztos, hogy a bőröd vagy te bírni fogod, lehet hogy már a felénél úgy érzed, hogy összecsinálod magad. Készült rám kb ekkora minta egy beülés alkalmával, hát máskor meggondolom hogy inkább kétszer megyek.

Árban az előző jól mondta, illetve annyit tennék hozzá, hogy jobb helyeken 20-25 ezer az alapár, a kaució általában 5-10 ezer, és ebben benne van a rajzolás ára is, azért külön nem kérnek pénzt, azért adod az előleget, hogy ha dolgozott vele és mégse mész el utána, akkor ne vesszen kárba az ideje.

2013. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!