Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » őszintén milyen az alakom?...

őszintén milyen az alakom? Fiúk válaszát szeretném

Figyelt kérdés

szerintem dagadt vagyok,fogyom kell...

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. máj. 2. 16:26
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
én mindenkit aki irt felpontoztam
2013. máj. 2. 21:30
 22/37 anonim ***** válasza:
Tudom kérdező, nem is rád gondoltam. :)
2013. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
24%
én lány vagyok de válaszolok ,a feneked túl nagy ne egyél sok édességet mert a cukortól csúnya lesz a bőröd látszik,hogy elég elhanyagolt nem sportolsz én ajánlom a vibro trinert nagyon jól feszsít 3 alkalom után látszódik az eredméy és vegyél kondibérletet vagy otthon tornázz és akkor jól fogsz kinézni mert ez így gáz én nem mutogatnám.
2013. máj. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mutogatnám ezt a helyesírást, utolsó. Szerintem meg ez a gáz, nem a kérdező alakja. Bírom, amikor ilyen ostoba emberek okoskodnak. :)
2013. máj. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

elég szomorú, hogy egyes emberek szerint csak modell alkatúak "mutogathatják" magukat... :/

szerintem a kérdezőnek jó az alakja, persze van rajta 1-2 kg, de egyáltalán nem vészes. ennél ezerszer szörnyűbb alakú emberek is mennek strandra, de akkor ezek szerint nekik nem kellene mutogatni magukat. :D


egyébként kérdező! szerintem az a bugyi viszont kicsi rád.. ha 1 mérettel nagyobbat vennél fel, akkor nem is látszódna ennyire, hogy van egy kis felesleged :))

2013. máj. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Á, a 8:31-es lány tökéletes, az nem számít, hogy nem tud írni, de a lényeg, hogy neki tökéletes az alakja. Ezért megteheti, hogy másokat kritizál. Kis csillag, akkor nyisd ki a szád, ha benned nem lehet hibát találni! Tudod, attól, hogy valakin van pár kg felesleg, az nem jelenti azt, hogy nem mutogathatja magát például strandon. Viszont akik ennyire igénytelenek, hogy egy normális mondatot nem tudnak leírni hiba nélkül, inkább azok nézzenek magukba, ne másokat kritizáljanak és minősítsék gáznak....
2013. máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
30%

Vékonyka vagy, de nekem az alap alkatod nem tetszik. Egybeszabott vagy. Számomra a jó alak a vékony deréknál és a széles csípőnél kezdődik.

25/F

2013. máj. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

én kértem őszinte véleményt,megkaptam :D

köszi :)

2013. máj. 3. 11:29
 29/37 anonim ***** válasza:

Nem kimondottan vagy dagatt igaz van egy kis plusz rajtad ami nem mutat olyan jol. De egy enyhe dietaval es sok mozgasal (futasra gondolok) le tudod dolgozni es tutira bomba csaj lennel.

Fiu vagyok

2013. máj. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Edzened kéne, nem azért mert dagadt vagy hanem mert olyan mint egy rönk, semmi formád nincs.
2013. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!