Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lány létemre magas vagyok?

Lány létemre magas vagyok?

Figyelt kérdés
Kb. 178cm vagyok és nem tudom hogy ez most túl magas? Az ismerőseim közül majdnem minden lány alacsonyabb mint én. A másik meg a súly... Ehhez a magassághoz milyen súly illik?
2013. ápr. 30. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:

múltkor volt pont egy hasonló kérdés ezzel a magassággal :))

magas vagy, de ez nem feltétlenül rossz. a szépség nem magassághoz kötött


kb 65-68 kg között lehet az ideálig testsúlyod :)

2013. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem eleg magas vagy.Ahhoz,hogy ne legyel tul gebe-de megis csinos-MINIMUM 58-60 kg-nak kellene lenned.Ez persze függ testfelepitestöl,izomzattol.Ha izmosabb,kisse szelessebb vagy akkor pedig kb.65 kg a minimum.
2013. ápr. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Én 175 cm vagyok 60 kg. Egyáltalán nem vagy magas!! POnt megfelelő! ne zavarjon az ismerőseid magassága ez csak véletlen hogy pont alacsonyabbak. Szerintem 60-68 kg közötti súly még csinosnak mondható
2013. ápr. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

3-as:ha szerinted egy NÖNEL a 178 cm nem magas,akkor mi a magas?!2 meter?!

Persze,hogy nagyon magas vagy,de nezd a jo oldalat:).Egy biztos,igy viszonylag hamarabb feltünsz,mint alacsonyabb baratnöid.

2013. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Az az igazság hogy elég félénk típus vagyok és inkább összehúzom magam a sarokban ahelyett hogy ki akarnék tűnni a tömegből.Ez valószínűleg annak tudható be hogy piszkáltak a mellem miatt. Ettől eléggé félénk lettem...amúgy kb 63kg vagyok de úgy érzem hogy nem vagyok valami csinos... Nem is a súllyal van baj hanem hogy nem túl izmos.

2013. ápr. 30. 19:24
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló.

Bocsi igen magas a 178 de nem túl, meg nem nagyon , azért sokat számít a jelző.

HA úgy nézzük hogy a pasik általában 180 körül mozognak, akkor a kérdezőnek nem kell szégyelnie a magasságát.

2013. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy nőnél ez már túl magas. Én 172 vagyok, és még rám is azt mondják, hogy magas vagyok. A magasságodhoz szerintem a megfelelő súly 65-70 kg között van. Nem szép, ha egy magas lány nagyon sovány. A magasságod pedig ne feszélyezzen, sok férfinak tetszenek a magas csajok. Minden embernek van hibája, senkit nem lehet lenézni vagy kigúnyolni azért, mert magas vagy alacsony. Érezd jól magad a bőrödben, legyél nőies, és sugározd a boldogságot! És senkinek nem fog feltűnni, hogy magasabb vagy az átlagnál. :)
2013. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szépek a magas lányok. Emiatt ne aggódj. A húgaim is közel 180 cm magasak és szépek is. Ezt több ismerősömtől hallottam már. :) Pedig magasak.


Az hogy magas vagy talán csak kompenzálja azt hogy félénkebb vagy.


Légy büszke, hiszen bármikor lenézheted a riválisaidat. :D

2013. máj. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy, de nem hiszem hogy bárkit is lenéznék, és nem nagyon tekintek riválisként senkire :)
2013. máj. 4. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!