Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a bajszommal?...

Mit csináljak a bajszommal? 13/L! Bőv. Lent!

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és már eléggé látszik, hogy feketül a 'bajszom'... mit csináljak? gyantázzam le? ha igen, akkor ezentúl hetente kell majd gyantáznom? vagy hogy lehetne eltüntetni? sürgős!! utálkozó kommenteket nem kérek..

2013. ápr. 20. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szőkítés, borotva, gyanta, végleges szőrtelenítés. De kérd meg anyukádat, hogy menjetek el egy kozmetikushoz. Hátha vannak egyéb trükkök is.
2013. ápr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 brokenbone ***** válasza:
hát borotváld le:D aztán mindig borotváld le amikor kezd visszanőni.
2013. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
NE BOROTVÁLD!!!!! szemöldökcsipesz;) én is azzal csinálom :) 13\l
2013. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csipesz.. Jó kicsit macerás meg nem kellemes érzés. Eléggé idő igényes ha teljesen le akarod szedni. Semmi kép ne borotváld, csak rosszabb lesz. Nekem is rengeteg ilyen gondom volt. Szóval csipesz, ugyan így szemöldök is. Esetleg gyanta...(De azt kozmetikus csinálja).
2013. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!