Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek gaz ez a testalkat...

Szerintetek gaz ez a testalkat? Lent : )

Figyelt kérdés
Lany vagyok 17 leszek 170cm magas 58kg(nemreg hiztam vagyis izmosodtam meg mert elkezdtemrendszeresen sportolni es napi 1,5 litert inni) es olyan az alakom h a felso testem tiszta vekony a hasam karom izmos meg minden de a fenekem aranytalanul (de azert anyira nem) nagy a vegtagjaimhoz es a felsotestemhez kepest + a bokam vastag de amugy meg nem vagyok egy nagyon dagadt ember mert probaltam fogyni a labamrol de nem tudok mert csak kb izom van rajta... Nagyon gaz? Mert sztem csunya hogy ilyen aranytalan vagyok...

2013. ápr. 15. 22:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%

Aki veszi a fáradtságot és tesz valamit a kinézetért,az nekem sose néz ki h*lyén:)

Mondjuk ha raknál egy képet jobb lenne,de szerintem nem gáz.

17/F

2013. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Leírás alapján nem gáz.

Alkatilag lehet hogy kicsit erősebb vagy derék alatt, de a nők 95%-a ilyen. Ha meg izmos vagy, akkor annak valszeg teljesen jó a hatása, hiszen nagyon máshogy, formásabban néz ki mint a háj. Ha nem akarsz több izmot magadra szedni, akkor térj át a szálkásításra. 170cm-hez 58 kg-val szerintem karcsú vagy. Én is 170 vagyok, és amikor 63 kg voltam, mindenki ájuldozott hogy milyen vékony vagyok. :) Persze alkati kérdés is. Ja! Szerintem a napi 1,5 víz még kicsit kevés.

2013. ápr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Kép nélkül elég nehéz erre válaszolni. Azzal meg nem megyünk sokra, hogy te leírod magadról a véleményed.
2013. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Probalok tenni erte de ami velem szuletett adottsag azt sajna nem tom megvaltoztatni :/ :)
2013. ápr. 15. 22:58
 5/22 A kérdező kommentje:
#2 kb 3 hete kezdtem el figyelni az ivasra elotte jo volt ha megittam napi 0,5 litert de persze szeretnem majd novelni mert mindeni ezt ajanlja :))
2013. ápr. 15. 23:01
 6/22 anonim válasza:
.
2013. ápr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Leírás alapján nem rossz. Ami kevésbé tetszik, oda nyújts többet. például bokát, vádlit nagyon szépen lehet formázni. Én callaneticset is csináltam, combom kicsit megnyúlt, a fenekem meg kerekedett tőle. Nekem nagyon bejött.
2013. ápr. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Semmilyen testalkat nem gáz! Ezen valószínűleg nem tudsz segíteni, csontozat és genetika függő. Örülj a szép eredménynek, amit elértél eddig, és ne ostorozd magad! Az izom nem gáz, az izom szép, akárhol van, akármennyi. Legyél rá büszke :)
2013. ápr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Mióta sportolsz, és mit?
2013. ápr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

hát 6 éve lovagolok heti 1x (most ezt picit hanyagoltam a rossz idő miatt), télen kondizni jártam (2hónapig kb), minden nap monociklizek(persze télen nem:D ), most elkezdtem biciklivel járni suliba (kb 8 kmre van úgyhogy odavissza 16 km), egy hete hagytam abba a gyógytornát mert 15 alkalommal kellett mennem és most még úszni szeretnék hogy a hátam erősítsem :)

szóval most

bicikli: heti 3-5x 16km

monocikli: napi fél óra

lovaglás: heti 1x

gyógytorna: heti 1-2x

+ hamarosan úszni szeretnék :)

2013. ápr. 16. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!