Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az a "jobb" ha le kövéreznek,...

Az a "jobb" ha le kövéreznek, vagy ha le anorexiásoznak?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek, melyik sértőbb? Miért?

Szerintem az se jobb ha azt mondják túl vékony vagy, mint ha azt hogy túlsúlyos



2013. ápr. 4. 15:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4%

Inkább vagyok kövér, mint anorexiás :D:D

De mindkettő egyaránt sértő, ha mondják ://


:))

2013. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Kövérnek a kövér a sértő, anorexiásnak pedig az anorexiás.
2013. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
szerintem ha lekövéreznek,mert legtöbben a soványabb csajokkal járnak és a kövéreknek ez is szarul esik de ha még le is kövérezik.. mondjuk nekem még egyben sem volt részem,mert nekem mindenki azt mondja pont jó vagyok és szép szóval nem tudom..
2013. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

azért mert vékony, nem feltétlen anoraxiás, azért mert telt, nem minden esetben lehet kövérnek mondani!!!! Nem bírjátok felfogni?

Amúgy nem nem mind1 kérdező? Egyszerre úgyis csak az 1ik lehetsz.

túlvékony vagyok, de nem anoraxiás, hanem ilyen az alkatom, valaki meg duci, de ha olyanok a génjei akkor nem tehet róla, szóval egy idióta, aki a külsejével sérteget másokat

2013. ápr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem anorexiásoznak, pedig csak sziplán vékony vagyok a genetika miatt. Utálom. Én soha életemben nem szidtam a kövéreket, de mások engem érzés nélkül csontvázoznak, anorexiásoznak. Ráadásul a Facebook is kezd tele lenni olyanokkal, hogy "csonttal csak a kutyák játszanak", "én kövér vagyok, te vékony de csúnya, én lefogyok, na de te mit csinálsz?" stb... Olyat persze egyszer sem láttam, hogy a kövéreket szídják 1000 kommenten keresztül. Egyszerűen hihetetlen, hogy az embereket ez alapján ítélik meg, és mindenki jobban tudja a másikról, hogy túlsúlyos vagy anorexiás... Az anorexia egy komoly betegség, és nagyon meglátszik az emberen, de sokan azt se tudják mit jelent...
2013. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tudom mi a különbség a kettő között. Azonban vannak akik nem. Egy kis teltségre is azt mondják hogy kövér/dagadt, vagy egy kis vékonyságra is hogy gebe/anorexiás. Főként azért írtam a kérdést ennyire "durván", mert ha azt írom: túlsúlyos és vékony, akkor mindenki szépíteni kezdi. Lehet egy vékony és egy telt lány is gyönyörű. Ezért meg nem akartam hogy szidjanak. De gondoltam ha így fogalmazom meg a kérdést jobban eljut a lényege az olvasóhoz :)
2013. ápr. 4. 17:04
 7/15 A kérdező kommentje:
Amúgy én is vékony vagyok, csak ma bele gondoltam ebbe :D Egy haverom mondta a barátnőmre hogy jó az alkata mert van mit fogni, nem csont és bőr szinte. A barátnőmnek ez szarul esett a "van mit fogni" úgy esett le neki mint ha lekövérezte volna. Nekem meg azért esett kicsit rosszul, mert én iszonyúan vékony vagyok(próbálok tenni ellene, de hát nem megy-->gének), és nincs mit rajtam fogni egyáltalán.
2013. ápr. 4. 17:08
 8/15 A kérdező kommentje:
Meg a haverom még hozzá tette, hogy a pasik csak az ilyen lányokat szeretik. Mármint azokat akiken van mit fogni.
2013. ápr. 4. 17:09
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is néha mondták, hogy anorexiás alkat vagyok. Nem zavart, mert otthon ettem. Most, hogy elkezdett a csípőmnél a "kapaszkodóhájam" kifejlődni, életmódváltás, torna:D. Bár a kövértől messze vagyok, jobban szeretek vékony lenni, a nagydarabság máson is zavar...
2013. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Semmi baj a kérdésedből, nem téged szidtalak, mert nyilván a kérdésed erről szól. :) Én azokról az emberekről beszéltem akik másokra mondják ezeket a szavakat.
2013. ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!