Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Az alábbi 3 közül melyik a...

Feccus kérdése:

Az alábbi 3 közül melyik a jobb: jet france fekete-11 (mézsűrűségű), intenze suluape black, intenze zuper black?

Figyelt kérdés

2013. márc. 24. 11:33
 1/9 SzilKa ***** válasza:

Intenze Zupper black a fentiek közül, illetve szerintem a Silverback fekete jelenleg a legtutibb.


A jet france-ot hagyd, szóra sem érdemes, illetve e a TGI-inoxtól se vásárolj, mert ők öntözgetik a festékeket nagy kiszerelésűből kis flakonokba, így bizonytalan, hogy higítják-e vagy sem


Kereskedők közül csakis Kisfőnök, vagy Sebi tattoo supplies a megbízható, google-val megtalálod őket.

2013. márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi az infókat,vettem már kuro sumi-t és starbrite feketét de mind a kettő agyonra volt hígítva,a koji-point-nál. Nagyon sokan istenítik a francia festékeket,

én csak valami egyszerű és jó(15-30ml)fekete festéket szeretnék.

2013. márc. 25. 12:35
 3/9 SzilKa ***** válasza:

Alapbol nem jo egyik fekete sem, illetve a Koji is atveros kereskedo. Mint irtam, csakis Kisfonok es Sebi megbizhato kereskedo!


Intenze jo festek, a Zupper black foleg, akkor azt vegyel, de a gyari minimalis kiszereles altalaban 30 ml.

2013. márc. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 SzilKa ***** válasza:

Amugy ki isteniti a francia festeket? A kollegak kozul egyik sem hasznal jet france-ot...


Silverback a jelenlegi legjobb festek, a nagyok azt hasznaljak.

2013. márc. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 SzilKa ***** válasza:
A fentieken kivul egyebkent tudom ajanlani meg a Talens Indian Ink-et, bar hivatalosan nem tetovalofestek, megis evekig azt hasznaltak neves muveszek is, mivel jo vele dolgozni, borbarat es nagyon szep fekete marad. Fel liter kb 8-10ezer Ft.
2013. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Meggyőztél, marad az intenze zuper black.

Színesből mit ajánlasz,mondjuk rózsaszínnek?

voodoo festékek milyenek?

2013. márc. 25. 16:53
 7/9 SzilKa ***** válasza:
Szinesből csakis Eternal, intenze, vagy Fusion, ezek garantáltan szép élénkek maradnak.
2013. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 SzilKa ***** válasza:
Az olcsóbb festékek nem igazán jók, nem éri meg velük kínlódni.
2013. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. márc. 26. 08:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!