Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az a "jobb" ha le kövéreznek,...

Az a "jobb" ha le kövéreznek, vagy ha le anorexiásoznak?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek, melyik sértőbb? Miért?

Szerintem az se jobb ha azt mondják túl vékony vagy, mint ha azt hogy túlsúlyos



2013. ápr. 4. 15:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a válaszokat. :)
2013. ápr. 4. 18:15
 12/15 anonim ***** válasza:

Ezzel nagyon egyetértettem: (azt hiszem a 4. válaszoló írta)

,,azért mert vékony, nem feltétlen anoraxiás, azért mert telt, nem minden esetben lehet kövérnek mondani!!!!"

Szerintem egyik kritikát sem kellemesebb meg kapni. Én kövér vagyok nagyon,de engem még soha nem piszkáltak miatta. Ráadásul inkább pozitív visszajelzéseket kapok (az meg hogy a hátam mögött mit gondolnak nem tudom :)) Próbálok az alakomnak megfelelően öltözni.

Viszont azt soha nem fogom megérteni valakinek, mért jó az ha beoszolgat másoknak?! Mindegy hogy vékony , kövér vagy éppen nem a legszebb, vagy gyönyörű az a lényeg hogy jó fej legyen , kedves. Mert lehet valaki nagyon dögös , szép , ha öntelt, bunkó. De lehet valaki kövér /nagyon vékony ha kedves, aranyos , jóindulatú. A belsőségek sokkal fontosabbak mint a külsőségek.

(Persze ez csak saját vélemény)

2013. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Tanárnőm, elég telt nő, de eszméletlenül tudja összeválogatni a ruhákat! Remek érzéke van a színekhez, tudja mi illik hozzá, de ettől függetlenül nem kihívó ruhákban jár. Feltesz egy két feltűnő kiegészítőt ami passzol hozzá és már is tökéletes :D simán elmehetne stylist-nak..
2013. ápr. 4. 20:26
 14/15 anonim ***** válasza:

egyik se.

engem már kövéreztek le az 53 kg mal, úgy hogy rám sem nézek, csak szóbeszédből, pletykából hallották. eszméletlen rossz érzés. :(

2013. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én voltam már mindkettő. Amikor kövér voltam akkor inkább anorexiás akartam lenni, amikor anorexiás "lettem" akkor meg vissza akartam hízni

Aztán kiderult, hogy csak 5 kiló volt a két korszakom között -.-

2016. márc. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!