Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek a...

Lányok mi a véleményetek a ragasztható műkörömről? Tényleg tönkreteszi a saját körmöt? És meddig marad fennt?

Figyelt kérdés
Minél több tapasztalatot várok! Köszi!
2009. szept. 23. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
hmmm... a körmömmel semmi baj nem lett. és nem túl sokáig maradt fent, k*rvára kellett vele vigyázni... cipőt alig tudtam kötni... NEM AJÁNLOM, de nagyon nem. 1x kipróbáltam, nem tetszett, de ha gondolod próbáld ki, 4napnál tovább nem bírja.
2009. szept. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én szoktam néha használni,ha bulizni megyek.Csak az első egy-másfél óráig furcsa,utána megszokod.Én ugyanúgy tudtam vele csinálni mindent,mintha ott se lenne.Állítólag többszöri használat után árt a körömnek,de erre van egy jó tippem,nekem is bejött.Mielőtt felragasztod,fesd ki a 'természetes' körmöd valamilyen körömlakkal,legjobb az aminek nincs színe.Így a ragasztó nem közvetlenül a körmöddel érintkezik.
2009. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!