Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha kínais műkörmöt ragasztok...

Ha kínais műkörmöt ragasztok pillanat ragasztóval a körmömre akkor az tönkreteszi a körmöm?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 20:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

olyanmintha poénkérdéslenne:D


a válasz: NAGYON!

2009. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
ez talán olyan mint a hajvasalás..ha sűrűn csinálod igen, ha egyszer kipróbálod, meg néha-néha akkor nem vészes.
2009. okt. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
De akkor se pillanatragasztóval, egy kis műkörömragasztót csak meg tudsz venni. Vagy legalább modellező ragasztót, a pillanatragasztó nagyon tönkreteszi a körmöd/bőröd.
2009. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
csak egyszeri alkalom lenne...és az a ragasztó amit hozzá adnak nem ragasztja teljesen oda...
2009. okt. 7. 20:55
 5/18 anonim ***** válasza:
a pillanatragasztóban cián van. a cián méreg. a bőrödön és a körmödön felszívódik. ki ne próbáld! annyi eszük van az embereknek... le sem fogod tudni szedni! és tuti összened magad ragasztóval, ami nem éppen kellemes.
2009. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Tök minegy hogy"kínais műkörmöt" vagy méregdrága másfajtát ragasztanál. A lényeg a pillanatragasztó.

Azt felejtsd el!

2009. okt. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
a száz forintosban lehet kapni 130 forint egy körömragasztó! nem hinném hogy az neked drága
2009. okt. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
második vagyok, nekem már kiskoromba a számba is folyt pillanat ragasztó, és semmi bajom nem lett tőle, ezzel nem azt akarom mondani hogy mindennap használd, de továbbra is úgy gondolom, hogy egy alkalomtól semmi baj nem lesz, és azzal is leesik egy idő után, tehát nem igaz hogy le se tudod majd szedni, nekem is lejöttek, mert egyszer azzal raktam oda.
2009. okt. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Véletlenül került már pillanatragasztó a bőrömre, ne akard tudni, mennyire éget...
2009. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Vicc... Jót röhögtem! Amúgy is káros a műanyag köröm és a hozzá való ragasztó is, na de hogy jut valaki eszébe a pillanatragasztó, az egyszerűen hihetetlen!
2009. okt. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!