Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ezekkel a méretekk...

Szerintetek ezekkel a méretekkel lehetek modell?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok (!! szóval még nőhetek!!) 166 cm

mell: 84 cm

derék: 62 cm

csípő: 90 cm


2013. ápr. 12. 21:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Szia! én modellnek vagyok már 3 éve. Szóval, ha nem vagy biztos magadban, akkor küldj 1-2 képet nekem privátba és ha úgy látom, akkor be ajánlhatlak az ügynökséghez, ahol én dolgozok. :)

Üzidet várom!

2013. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
20. nem ez volt a kérdés :DDD
2013. ápr. 13. 18:15
 23/27 anonim ***** válasza:

amugy figyelitek h az Andii1 nevű csaj is kitette 1 ilyen modelles kérdést de mindenki lehuzta h nem lehet az és azóta ő is kioszt itt másokat? :DDDD

ha szted a modellkedés sz*pással meg d*gással jár, miért akarsz te is az lenni? =.=' jesszus...

2013. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

1. kép nélkül nem lehet megállapítani. Nem úgy mennek modellcastingon a dolgok,hogy odaállnak lemérik őket oszt csá.

2. 12 éves vagy. Választhatnál értelmesebb karriert. Miért akar minden kislány modell lenni? Nem abból áll,hogy lefotóznak kétszer, rádadnak egy k.rva drága ruhát meg melléd egy profi sminkest és fodrászt. Ezek a lányok akik kifutókon vannak, többnyire anorexiásak,vagy ha nem akkor is táplálkozásbeli problémáik vannak. Tönkreteszik teljesen magukkal a cipőkkel és most lehet,hogy palvin barbi is felvan kapva, pár hónap múlva azt se fogjuk tudni ki az. Arról nem is beszélva,hogy palvin barbi egy modell a többezer magyar modell közül akinek összejött...

2013. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen 62-es derékkal tuti nem lehetsz, bocsi. Ez csak nőni fog és így is a maximumban vagy. De sok sikert az élet más terén:)
2013. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
És ha nyúlok? ;)
2013. ápr. 14. 18:09
 27/27 anonim ***** válasza:
Nyúlni fogsz, de hízni többet. Ugyanis még csak most kezdődik el a nőiesedő időszakod.
2013. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!