Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Mit tegyek, hogy ne érezzem magam egy csúnya dagadt bálnának a legjobb barátnőm mellet?

Figyelt kérdés
A barátnőm szinte mindenkinek tetszik szép hosszú szőke haja van, vékony, jól öltözködik és nagyon szép az arca.Ha megyünk az utcán mindenki őt nézi meg elősször. Az egész suli érte rajong. Mit tegyek?:(( nagyon rossz nap mint nap ezt átélni. és egyre kevesebb lesz az önbizalmam. egy senkinek érzem magam.
2013. ápr. 11. 23:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
annnnyira átérzem! irj privátot
2013. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem akarok bunkó lenni, de tejóég! Mondjuk foggyjál le! És még csodálkozol hogy nem tetszel senkinek? Hát tegyél érte! Nekem is volt egy gyönyörű barátnőm mindenkinek ő tetszett (mondjuk én elfogattam és nem sajnáltattam magam) lefogytam és többeknek megtetszettem! Szóval fogyj le horgy csinos ruhákat, egy jó frizura talán egy szolid smink. És máris megnöveli az önbizalmad.
2014. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!