Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Mit tegyek, hogy ne érezzem magam egy csúnya dagadt bálnának a legjobb barátnőm mellet?

Figyelt kérdés
A barátnőm szinte mindenkinek tetszik szép hosszú szőke haja van, vékony, jól öltözködik és nagyon szép az arca.Ha megyünk az utcán mindenki őt nézi meg elősször. Az egész suli érte rajong. Mit tegyek?:(( nagyon rossz nap mint nap ezt átélni. és egyre kevesebb lesz az önbizalmam. egy senkinek érzem magam.
2013. ápr. 11. 23:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

3 vallasztasod van:

1- tobbe nem leszel a baratnoddel ( megszakitod emiatt a kapcsolatot)

2- megprobalsz mindent megtenni ,hogy jobban nezki ( fogyas, torna....stb)

3- elfogadod, hogy o szebb ( persze a szepseg relativ)

2013. ápr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
A szépség relatív! Ne foglalkozz azzal, hogy ki néz, meg mit néz! :) Ne pörögj ezen! Nyugi! :)
2013. ápr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már szebbé tenni magad? Előnyös cuccokkal, frizurával, fogyással, vagy ami kell? Mert ha semmit nem teszel azért hogy jól nézz ki te is akkor sose fogod jól érezni magad.
2013. ápr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

fogadd el magad, próbálj meg apró dolgokkal (valami kis ékszer, egy új ruha, körömlakk, halvány smink) szép lassan szebbé válni, szerintem a barátnődtől is tanácsokat kérhetsz, hogy mi állna jól.

a másik meg, hogy kereshetsz egy másik baráti kört is, akár sulin kívül, ahol te is ugyanúgy lehetsz szép, mint közületek bárki, csak egy kicsit figyelj oda magadra.

a szépség igazából tényleg nem egy pisze orr-nagy szem-vékony lábak kombón múlik, hanem az ápoltságon és a kisugárzáson.

2013. ápr. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csak te latod igy, es nem is olyan szep a baratnod, te meg nem vagy csunya.

kuldj kepet (akar puben) ahol mindketten rajta vagytok, igy nehez mit mondani, lehet higy csak te kepzeled be.

2013. ápr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Tégy azért hogy te is jól nézz ki:) Te hogy nézel ki, cm, súly?

(Csak hogy tudjunk tanácsot adni:))

2013. ápr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
de már megpróbáltam fogyni is meg minden de egyszerűen nem megy... pedig egy héten töbször is edzek. és csak néha tudok új ruhákat venni, mert nem vagyunk valami hű de gazdagok... én 165 cm és 63 kg vagyok
2013. ápr. 12. 14:55
 8/22 anonim ***** válasza:
Én 163 cm és 57 kg vagyok. Voltam már 50 is, akkor jól éreztem magam a bőrömben. Most guggolásokat csinálok meg bicózok egy órát minden nap. Mérleg szerint és szemmel láthatóan is fogytam! Próbáld ki, szerintem érdemes. Ééés amúgy meg ha nincs önbizalmad, megette a fene az egészet.próbálj meg jókedvűnek lenni, ragyogni!:))
2013. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
ruhákat pedig second-handből is vásárolhatsz, legalább nem leszel tömeggyártmány:))
2013. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy nem megy a fogyás.Valami ott el van rontva.

Leírnád hogy mi edzel és mit eszel? Hátha tudok segíteni:)

2013. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!