Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép a kék szem,...

Szerintetek szép a kék szem, mert nekem olyan van?

Figyelt kérdés
:)
2013. ápr. 9. 00:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szép.

De szép a barna is és a zöld is. Attól még lehet valaki szép, hogy átlagos színű szeme van, és attól még lehet valaki bűn ronda, hogy türkizkék szemei vannak.

2013. ápr. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
Ezert tuti lepontoztok, de en irtozok tole. Utalom.
2013. ápr. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%

A legszebb!!

Nekem is az van. És a kék szemű pasik tetszenek. :) Természetesen nem csak a szemszín számít, de nekem alapból a világos hajú, bőrű fiúk tetszenek, és nekik ritkán van barna szemük.

2013. ápr. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Alapjáraton nem vagyok oda érte,de nemrég láttam egy pár nagyon szép kék szemet.

Nekem zöld,de nem a sárgás-barnás,hanem a kékes fajta.

2013. ápr. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is az van! Sokan dicsérik is
2013. ápr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem akarok nagyképű lenni vagy ilyesmi, de az arcom igaz nem valami szép, viszont kék szemeim vannak, és szerintem nagyon szépek. Többen dicsérték már. Van, hogy a jobb kicsit besötétedik, de amikor világos mindkettő, akkor nagyon szépek:D
2013. ápr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Szép. A barátomnak gyönyörű kék szeme van, és imádom. Ő meg imádja a barna őzikeszemeimet:)
2013. ápr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%
az a szép az a szép akinek a szeme kék
2013. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
de amúgy nem azért szép a kék szem mert neked az van hanem alapból:D a kéknek is van több árnyalata, van akinek a szebbik fajtája van ,de pl nekem tetszik a barna szem is(nekem kék). egy kicsit az árnyalata függ a hangulatunktól is , pl ha mondjuk fáradt,ideges valaki (és kék szemű) annak szürkésebb lesz a színe, de persze a fényviszonyok miatt is.
2013. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nekem sötétkék és nagy pupiám van általában, így mindig barnának nézik, meg barátságos mások szerint :D
2013. ápr. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!