Lehetek modell?

Figyelt kérdés
A kilóval van gondom!10/l 15-16 éves koromba szeretnék modell lenni .152cm 45 kg vagyok .vajon lehetek modell 5-6 év múlva?

2013. ápr. 2. 19:38
 1/7 anonim válasza:
0%
Felejtsd el,nem jók az adottságaid!
2013. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem jók az adottságai??? Könyörgöm, 10 éves, még nőni fog, nem is keveset..........Kérdező, nem csak a magasság és a kiló számít a modellkedésnél.
2013. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen én is modell akartam lenni, majd elértem a tizenhatot, és rájöttem, hogy nagyon kevés Magyarországon az olyan modell, aki annyira befutott, hogy megéri csinálnia. A tanulás ezerszer fontosabb, remélem te is rájössz majd. Modellkedni általában százhetven cm-tol lehet, és meg kell tartanod ezt a súlyodat sajnos. Szóval szerintem inkább hagyd ezt, és élj normálisan.:)
2013. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk mekkora leszel 15-16 éves kordra?
2013. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hû,10 évesen 45 kg?? Én 13 évesen vagyok most annyi..
2013. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
en meg 16 evesen vagyok 45... es kerdezo ha modell akarsz lenni tartanod kell ezt a sulyt.. +6-8 kg-t felszedhetsz még ha magas leszel.. :)
2013. ápr. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2. válaszoló: "A modelleknél nem csak a magasság és a kiló számít"

DE, sajnos igen, számít. Nem CSAK az, de mérvadó; a magasság az egyik legfontosabb legyél bármilyen modell is, a kilogrammot, meg megkérdezik, hogy mennyi ha modell akarsz lenni, szóval fontos.


10 évesen még nőhetsz, de nem biztos, hogy leszel 175 centi... Hány centi anyukád/apukád? A súlyod sok ha csak 152 centi vagy, látatlanba nem tűnsz modell alkatnak mellesleg a kinézet is számít.


Szerintem túl sok a 'Ha' és a 'Talán'... De te tudod.

2013. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!