Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 179 cm,44 kg vagyok, lehetek...

179 cm,44 kg vagyok, lehetek modell?

Figyelt kérdés
56 cm derék, 79 cm csípő, 78 cm mell.
2013. márc. 8. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

milyen modell? létezik többféle. de ezek alapján igen.


nem ilyen egyszerű fontos a szép arc, fogak, ajkak

kevés anyajegy.


De ismerek egy ügynökséget, és ha megmutatod magad nekem, elküldöm nekik, és mondanak véleményt.

2013. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Ezzel már az elvárt méretek alatt vagy... anorexiás vagy?

Így te túl kevés vagy modellnek... kifutóra mindenképp.

2013. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
44 kg?? Én a 48 kilómmal 163 centisen is vékonynak számítok. Elképzelni se tudom, hogy nézhetsz ki...
2013. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
:OO
2013. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

44 kiló?

táplálkozási zavaraid vannak? Izom semmi? Júj az nagyon kevés!

2013. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem le lehetne állni a táplálkozási zavar felemlegetéséről, jó, kvára semmi közötök hozzá, és a kérdés sem erre irányult.

Kérdező, attól függ, hogyan oszlik el rajtad a súly, milyenek a méreteid, milyen az arcod, a hajszíned, bőröd, a szemöldököd, szóval rengeteg más tényező is van. A magasságod egyébként jó, viszont mostanában egyre több márka támogatja az egészséges testképet, valószínűleg a 44 kiló kevéske lenne hozzá, de végülis ez csak egy szám, képen vagy élőben jobban kiderül, hogy néz ki rajtad az a 44 kiló.

2013. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
44 kiló mindenhogy kevés majd 180 centis lánynak!
2013. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, hogy modellkedés helyett inkább az egészségeddel törődj, mert ez már a kórosan sovány kategória. Én vagyok 173 centi és 60 kiló, és engem is vékonynak mondanak.

Lehet, hogy van aki alapból ilyen alkat, de akkor is valamit tenni kéne ez ellen, illetve elkezdeni sportolni is valamit.

2013. márc. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
44kg :O Hát az nagyon kevés, én nagyon alacsony vagyok, mindössze 153 cm, és így 50kg-os. és bárki bármit gondol, nem vagyok egyáltalán nagydarab se, meg hájas sem.Volt mikor 46 kg voltam, de akkor már elég vékonyka :S Szóval nem tudom hogy nézhetsz ki, de szerintem még modellnek is vékony vagy. Oké, hogy manapság ez a divat, meg minden, de néha szinte éhes leszek ha ránézek néhány nagyon vékony modellre. Inkább segíteni kellene rajtuk, minthogy mutogatni őket. Persze vannak nagyon csinos modellek is, akik azért nem annyira durván véknyak, és azért van mellük, meg fenekük, tehát van mit fogni rajtuk.
2013. márc. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

attól függ van e kisugárzásod, karaktered.


44 kg az tényleg kevés, én is voltam régen negyvenvalahány (asszem 48) kilós, de én még a 158 centimmel is vékonynak tüntem.

2013. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!