Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetek 173 cm, ha elkezdek...

Lehetek 173 cm, ha elkezdek kosarazni és 9 órakor elalszom? 14 (majdnem 15 éves) lány? Ha fáj a lábamban a csont, akkor az azt jelenti, hogy növök?

Figyelt kérdés
167cm vagyok, anya 174, apa kb180
2009. szept. 20. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem függ össze.


Én viszont annyit mondhatok, hogy a szüleim 170-180 között vannak, én pedig MÁR MOST 195 vagyok (16F).


Ipari, brutális mennyiségű sovány tejet ittam kiskoromban, lehet ez lehet a kulcs.

2009. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minek akarsz még nőni? Szerintem kifejezetten előny, ha alacsony vagy, fiatalabbnak látszol a korodnál :)

Amúgy sok kalcium, sok mozgás!

2009. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
bocs, de sztem az, hogy mennyit alszol meg h kosarazol, SEMMI összefüggésben nincs a magasságoddal. ez kizárolag a genetikától függ, mivel a szüleid is magasak, van esély arra, hogy még nőni fogsz, de mondom, nem biztos.
2009. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nincs összefüggés az alvás,kosarazás és a növés között.Nekem is kb. ilyen magasak a szüleim,én most én is annyi vagyok mint anyu(175cm).Mivel a szüleid sem alacsony növésűek ezért nagy rá az esély,hogy te is olyan magas leszel mint ők.Minden a genetikán múlik.Még bőven nőhetsz 15 évesen.18/L
2009. szept. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nincs semmi összefüggés.

am én is 15 vok,de 2 év alatt csak 1 centit nőttem :S, most csak 163 cm vok és nemhiszem h sokat növök még:(

2009. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha a sporttól meg lehetne nőni, akkor nekem nagyon magasnak kéne lennem, mert egész életemben sportoltam valamit, mégsem vagyok több 158 cm-nél. A te magasságod az átlagosnál nagyobb, mivel egy nőnél az átlag az 165 cm. Szóval szerintem pont jó vagy, így legalább még a magassarkú cipő is simán belefér. :) Sajnos a szülők méretéből sem mindig lehet kiszámolni, hogy mekkorák is leszünk: édesapám anyukája 175 cm-s (tehát kifejezetten magas) nő volt, apám apja 180 fölött. Ehhez képest apám és az ikertestvére 172 cm-sek lettek csak, míg a hugaik 175 cm-sek, sőt az ő gyerekeik is mind magasak, egyik unokanővérem pl. 180 cm. Szóval apámék lettek a kakukktojások, van ilyen. :)
2009. szept. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem még mindig fáj úgy a csontom mint a növekedési fájdalom, pedig 20 vagyok és 7-8 éve nem nőttem semmit.
2009. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
de a kosarazás segíthet,mert ugrás közben (főleg ha nem horizontális ugrás) menyúlsz.Én érettségi után nőttem 5 centit :D
2010. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!