Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnyának érzem magam, de más...

Csúnyának érzem magam, de más visszajelzéseket is kapok, mért van ez?

Figyelt kérdés

Szóval az egész 10 éves koromban kezdődött. Valaki "nagyon kedves volt",és egy közösségi portálon,irt nekem,hogy hogyan tudok ilyen fejjel élni? Addig a környezetembe senki sem csúfolt,nem voltak ellenségeim,szóval amikor megkaptam azt az emailt,eléggé magam alatt voltam,és egyre kevesebb önbizalmam volt. De ezt sohasem mutattam ki. A barátaim se tudnak róla.Csak a mindig vidám oldalamat ismerik...az elmúlt 4 év alatt kb. 10-11 fiú akart velem járni,de én mindig nemet mondtam,mert félek igent mondani.Félek,hogy rajtam nevetnének,hogy az a csúnya lány,hogyan járhat azzal a helyes fiúval. Szóval ez pedig ma történt,hogy megnéztem azon a bizonyos közösségi portálon,az 1ik alkalmazást,amin valaki csúnyácskára pontozott. És én ezt tudom is magamról,de akkor élőben mért nem ezt a visszajelzést kapom??

Egy elkeseredett lány (14)


2009. szept. 19. 23:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
úgy döntöttem,hogy törlök az "egymás háta mögött"alkalmazást=) beszélgettem a barátaimmal és hát ők is eléggé lelettek szavazzva,szóval ez tényleg nem túl mérvadó:) és nagyon köszönöm a válaszokat:)
2009. szept. 20. 13:03
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálam ez pont fordítva van.. eddig azt mondták rólam, hogy szép vagyok, mégse akart még egy fiú se járni velem... és ne adj ezekre az iwiwes alkalmazásokra, mert bármely bunkó ismerősöd lepontozhat, még ha nem is gondolja komolyan...
2009. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!