Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnyának érzem magam, de más...

Csúnyának érzem magam, de más visszajelzéseket is kapok, mért van ez?

Figyelt kérdés

Szóval az egész 10 éves koromban kezdődött. Valaki "nagyon kedves volt",és egy közösségi portálon,irt nekem,hogy hogyan tudok ilyen fejjel élni? Addig a környezetembe senki sem csúfolt,nem voltak ellenségeim,szóval amikor megkaptam azt az emailt,eléggé magam alatt voltam,és egyre kevesebb önbizalmam volt. De ezt sohasem mutattam ki. A barátaim se tudnak róla.Csak a mindig vidám oldalamat ismerik...az elmúlt 4 év alatt kb. 10-11 fiú akart velem járni,de én mindig nemet mondtam,mert félek igent mondani.Félek,hogy rajtam nevetnének,hogy az a csúnya lány,hogyan járhat azzal a helyes fiúval. Szóval ez pedig ma történt,hogy megnéztem azon a bizonyos közösségi portálon,az 1ik alkalmazást,amin valaki csúnyácskára pontozott. És én ezt tudom is magamról,de akkor élőben mért nem ezt a visszajelzést kapom??

Egy elkeseredett lány (14)


2009. szept. 19. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

szija!

sajnos választ nem tudok írni... de velem is ugyanezvan, mint veled! igaz engem kb ovodás korom óta b.aszogatnak, hogy milyen ocsmány fejem van. :/ kezdem megszokni és így is élni. :/ elég nehéz volt beletörődnöm de mostanra már nem érdekel, ki mit gondol. ha az kell egyedül élem le az életem xD.

16/L

2009. szept. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
60%

Én elmondok most egy esetet neked/nektek.

Felvett egy csaj vipen, jo képei voltak. Megbeszéltünk egy talit a téren, kint voltam, hiv a csaj, szétnézek látok egy bünronda kövér csajt aki épp telefonál. Ovatosan h nelegyen feltüni zsbembe nyultam, felvettem, és pont akkor kezdett el beszélni a csaj. Azonnal kinyomtam és eltüntem a közelböl is.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy van akinek a képei sikerülnek rosszra, van akinek fordítva.

De mondjuk ajánlhatom h valahova raktok képet, levélben adtok linket és megmondom jo vagy rossz kép. Ti tudjátok.

Nekem is van ien okbol rakva ki külön tárhelyreXD


[link]


16/F

2009. szept. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg,hogy ÉLŐ-ben milyennek találnak mások. Ha 10-11 fiú is elhívott randira,akkor az már nem véletlen!!!! Hidd el,egy fiú sem akar járni senkivel sem szánalomból,sem azért,hogy egy csúnya lánnyal kiröhögtesse magát.Vagyis csak egy értelmes válasz van a miért-re,az,hogy TETSZEL nekik!!!!

Azzal pedig ne foglalkozz,hogy iwiw-en vagy bármelyik másik ilyen portálon ki mire szavaz! Az csak egy kép.Minimálisan jön át a kisugárzás,a természeted és stílúsod semennyire,pedig ezek is rettenetesen fontosak és ez az,amit a fiúk élőben látnak és éreznek! Tudhatsz valamit :)) A lepontozással ne foglalkozz,egyáltalánnem jelent semmit!!! Lehet,hogy épp csak szórakozik,mert unatkozik és tök triviális emberkéket (akik egyértelműen szépek) lepontoz.Hülye gyerek,nem érdemes foglalkozni vele! Az Élet a lényeg és ott nem vagy rossz,sőőt! :)

2009. szept. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2009. szept. 20. 09:24
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Emos fiú elmondom neked h te is helyes lennél- talán- mert az egyik képen látszik a fejed! DE TE IS SZAR KÉPEKET CSINÁLSZ!!!XD elég béna... xD vehetnél ötletel Alex Evans tól :D Kérdező! igen lehet hogy a képeid rosszak! :( de lehet hogy csak irigy volt!
2009. szept. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem hányan lepontoztak már.... nem csak a külsőmet... azért mert nem szeretnék. nyugi, ez nem mérvadó.
2009. szept. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyan már!! Nem szabad hogy az önbizalmadat megrengesse pár hülye rosszindulatú ember megjegyzése! Azok a fiúk akik járni akartak veled hidd el mind szépnek találtak, nagy kár volt elhajtani őket. Az hogy mások miket írogatnak vagy mondanak az nem jelent semmit az ég világon. Az iwiw-es alkalmazásról meg csak annyit hogy ott is főleg a rosszindulatúak, irigyek véleményeznek, ott élik ki a hajlamaikat. Engem is lehúztak ebbe a kategóriába amin mindenki csak nevet, köztük én is.
2009. szept. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, az iwiw-es alkalmazáshoz annyit még hozzá tennék hogy a "jó szakember" kategóriában kontárnak talált valaki, pedig még tanulok és egy percet sem dolgoztam semmilyen szakmában... Ennyire lehet adni itt a véleményekre.
2009. szept. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
valóban ne foglalkozz az alkalmazásos véleményekkel, mert ez az egész csak arra jó, hogy az ismerőseinket a hátuk mögött fikázzuk, vagy épp az ellenkezője és nyaljuk fényesre a feneküket. őszinte véleményt nem hinném, hogy ott lehet kapni..
2009. szept. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy megelégedve a külsőddel, miért nem változtatsz rajta? Kérd meg a barátaidat, h őszintén mondják el, min kéne, hogy változtass. Lehet, hogy nem előnyös a frizura amit hordasz, de ha mutatnál egy képet magadról, még többet tudnánk segíteni. És ne foglalkozz a negatív véleményekkel. :)
2009. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!