Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a fültágítás?

Nagyon fáj a fültágítás?

Figyelt kérdés
A későbbiekben szeretnék egy 5mm-es fültágítást, de most még tisztára remegek a gondolattól. Már ki van lyukasztva a fülem. És hogyan is csinálják ezt? Azok írjanak akiknek van! És én nem divatból csinálom hanem mert mindenféle tetszik csak most még kiráz a hideg:s

2013. márc. 31. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:

van kb 2 fém cső, és fülbevalólyukról indulva először átnyomják a keskenyet, utána a szélesebbet, kb olyan mintha jobban meghúzod kézzel a cimpád és csíp utána

Nyugodt lehetsz túl lehet élni, én tükörben néztem hogy készül a sajátom

20/F

2013. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jah és nem kell rögtön 5mm-re mert az kicsit kellemetlen, nekem mondjuk fontos volt rögtön 5mm

Nálad elég lenne úgyis hogy 1mm-nként csinálod, így nem fáj egyáltalán

előző voltam

2013. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
aham. de még mindig kiráz a hideg:D
2013. ápr. 1. 08:56
 4/7 anonim ***** válasza:
hát nem tudom.... vannak akik azt mondják, egyáltalán nem éreztek semmit, vannak akik nagyon is. én utóbbihoz tartozom, sajnos elég türelmetlen voltam, és rögtön mikor saját magam kilyukasztottam a fülem, rögtön már át is nyomtam rajta egy kicsivel nagyobb dolgot. most 16 mm, de 10 mm-ig úgy fájt, ülni, aludni nem bírtam.. és csíp is nagyon, meg nekem viszket. viszont amikor nagyobbat akarsz mindig, olyan nyomasztó érzés..
2013. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindenki máshogy van vele. nekem mondjuk egyáltalán nem fájt egyiksem ( 3 van )az elsőnél kellemetlen volt de alig éreztem. szóval szerintem ne félj, vágj bele de csak mm.ként haladj (én türelmetlen voltam szintén.>< és folyamatosan tágítottam és nem tesz jót a fülednek.)
2013. ápr. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem én maximum 7-8 mm-ig mennék el persze csak lassan de nekem 5 mm is elég lenne
2013. ápr. 2. 10:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ha igazán a fültágítás felé huzna a szived nem tetted volna fel ezt a kérdést én kb nemis gondoltam rá h fájnifoge mikor pedig szurták a fülem meg tettem bele az első tágítót akkor jöttemrá hogy de őszintén nekem volt hogy nagyonfájt de azmár az énbajom nagyon elsiettem ne siess és jólesz nemfog fájni csak kicsit. és 5mm semmi 10 felett már jobb tágítqani egyszerübb.
2013. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!