Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fültágításnál a szülőnek/gond...

.ági. kérdése:

Fültágításnál a szülőnek/gond viselőnek alá kell írni valamilyen papírt? És mennyi be kerül a tággítattás, ha max 3-5mm eset akarunk?

Figyelt kérdés
fültágitás ára + papairok

2012. márc. 29. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
nos mivel már csak a kérdésböl kiindulva is 4 helyesírási hibát találtam,gondolom nem vagy még 18, így alá kell írnia ha szalonba csináltatod,de ha mondjuk az utcán vagy saját magadnak akkor ugye megteheted..
2012. márc. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi....hát az nem baj aláírják ..( a helyes írás meg itt nem igazán izgat ) és kb mennyibe kerül?
2012. márc. 30. 20:14
 3/7 anonim válasza:

szerintem csináld otthon az ingyen van.

ha nemtudod mivel csináld elöször probáld fültisztito pálcával utána tolbetét és tovább 5mm ig.és ha megunod az vissza fog forni rendesen.:)

2012. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek X) Már meg van ráadásul mindegyik fülembe ,és túl léptem az 5mm-t x) Jelenleg van 1 8mm ,és 1 5mm -s x) =)...
2012. ápr. 25. 19:31
 5/7 anonim válasza:
De én nekem nem megy át még a fültisztító pálcika akk mit csináljak és hogy rakják bele mennyi idejig?? Segítség
2012. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
probáld a fogpiszkáloval..de elötte kend be körömlakkal
2012. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én be mentem 1 olyan boltba ahol ilyeneket lehet kapni vettem 1 3mm-s tágeszt és bármennyire is fájt bele raktam a fülembe... és így csináltam meg ,csak mindig nagyobb tágítóval.Most 12mm*_* de akinek ez nem tetszik mennyen el olyanhoz aki megcsinálja(= jó fültágítást
2012. dec. 27. 00:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!