Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az 50-55 eves...

Mit gondoltok az 50-55 eves ferfiak mit szoktak gondolni, ha meglatnak egy 20 ev koruli csajt, akinek hegyes kormei vannak, es neon sargara vannak festve?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem többségnek nem tetszik, én láttam olyat,hogy 2 idősebb pasas kb 50-60 év körüliek lehettek. plázában ültek, és elment előttük egy olyan csaj, akin nagyon élénk sárga színű ruha volt, sárga műköröm, szolizott bőr.... és nevettek rajta, fogták a fejüket.=DD

azon kívül lehetnek olyan 50-55 év körüli, külsőre jól szituált, öltönyös fószerek, akiknek bejönnek ezek a nők.műkörömmel, vakolattal az arcukon=)

2013. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 20 év körüli nő vagyok és szerintem ez a köröm okádék.


Viszont egy ízléses francia tetszik az 50-55 éves férfiaknak, ebben biztos vagyok :)))))

2013. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fogják a fejüket, de általában ezek az 50 körüli faszik nem kezdenek ilyen típusú 20 éves "gyerekekkel".
2013. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tévedés! mert kezdenének, ha lehetne! Az én egyik barátom nem a körmét szokta nézni! hanem a fenekét, a mellét, a szeméremdomb domborulatát és amit gondol ilyenkor az ugyanaz, amit a 20 évesek gondolnak! Csakhogy tudja, hogy neki már elmúltak azok az idők, amikor meg is kaphatta ezeket a fiatal lányokat! Azt szokta mondani: "azért fejbe lejátszva megvolt!"
2013. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!