Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 éves múltamnne, h az én...

Egy lány :)! kérdése:

12 éves múltamnne, h az én nagy álmom, h színésznő legyek, de sokan mondják, h "szépségem" miatt inkább modellkednem kéne, legalábbis először Szerintetek melyiket, mikor, és hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
12 éves múltam és 181 cm vagyok kicsit korán nőttem meg de már megálltam. Szeretek magas lenni!!! Szép magas lányok ez előny!!! Légyszi írjatok magasságot is! köszi
2013. márc. 21. 19:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hatos válaszoló vagyok.

Hagyjátok már a magassággal..Én is voltam már 175 ennyi idősen,azóta meg kb 179 vagyok.És teljesen egészséges vagyok,csak ilyenek a génjeim :)

Egyébként kérdező,komolyan írtam,amit írtam.Ismerősömet bevették egy elég jó modellügynökségbe(mindenképp valami jó hírűbe menj,ahol nemzetközni szinten foglalkoztatnak,pl icon modelügynökség,attractive,visage stb stb.)

Ha jónak találnak,akkor elküldik sok külföldi ügynökségnek a képeidet és azoknak ha kellesz,kimész általában 2-3 hónapra külföldre.Onnantól kezdve beindul a karrierred,és minél több a tapasztalatod,minél kitartóbb és jobb vagy,annál inkább sikeres leszel.Általában 25-30 éves korukra kiöregednek a modellek(ha igazán jó vagy,akkor nem fogsz),és addigra bármit elérhetnek a hírnevük miatt.Megjegyzem,ismerősöm jelentkezett modellnek,felvették az ügynökséget,csináltak portfóliókat és 2 hónap után már ment is külföldre,fél év leforgása alatt híres modell lett,és egyre jobb lesz.

Nézz utána a modellkedésnek anyukáddal,ne egyedül vágj bele.Sok dolgot írhatnék még,de ha van kérdésed,akkor majd írj üzit :)

2013. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
12 éves és 181 cm szerintem tejjesen hihető annyi idősen én 180 voltam talán már elöbb is nem tudom pontosan és még most is annyi vagyok
2013. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!